Multilingual E5 Large
multilingual-e5-largeMicrosoft E5 multilingual embedding model with 560M parameters, initialized from XLM-RoBERTa-large and trained with weakly supervised contrastive learning. Covers around 100 languages and returns 1024-dim vectors. It expects query: and passage: prefixes on inputs and is a popular open model for multilingual semantic search.
- Статус
- Недостъпно
- Контекст
- 512 токена
- Вход → Изход
- Текст → Вектор
- Разработчик
- Community
- Актуализирано
- 23 септември 2026 г.
Multilingual E5 Large е временно недостъпен
Можете да прочетете подробностите на тази страница. Изберете една от наличните алтернативи по-долу, за да стартирате сравним модел веднага.
Към алтернативитеСравними модели
Всички в тази категорияOpenAI's highest-quality embedding model. Returns 3072-dim vectors by default and supports reducing dimensions via the dimensions parameter. Outperforms text-embedding-3-small and the older ada-002 on MTEB and multilingual MIRACL retrieval benchmarks, for cases where accuracy matters more than cost.
0,156 щ.д./1M вх
Сравнете Multilingual E5 Large и OpenAI text-embedding-3-largeOpenAI's small, low-cost embedding model. Returns 1536-dim vectors by default and supports shortening output dimensions via the dimensions parameter without retraining. Replaced text-embedding-ada-002 with better retrieval quality at a fraction of the price, and is the default choice for general-purpose semantic search and RAG.
0,024 щ.д./1M вх
Сравнете Multilingual E5 Large и OpenAI text-embedding-3-small
Playground
Опитай Multilingual E5 Large
Вход и резултат
Временно недостъпно.
Playground е деактивиран. Сравними модели можеш да намериш в същата категория: Преглед на алтернативи
Този запуск
Няма цена – в момента недостъпно.
Нов си тук?
10 безплатни кредита (0,10 щ.д.) при регистрация с Google
Използваемо 24 часа след регистрация, до 5 запуска на ден и максимум 2 кредита на запуск. Други методи за вход стартират без кредита.
За Multilingual E5 Large
Multilingual E5 Large е модел на Community от категория Embeddings. На Railwail Multilingual E5 Large в момента не е наличен. Контекстното окно съдържа 512 токена.
Цени
Временно недостъпно. В момента няма цена за този модел, затова не може да се изпълни.
API
В момента недостъпно
Моделът няма проверена цена или е деактивиран; API обаждания се отхвърлят.
Спецификации
- ID на модела
multilingual-e5-large- Разработчик
- Community
- Категория
- Embeddings
- Вход
- Текст
- Изход
- Вектор
- Контекстен прозорец
- 512 токена
- Каталогът е актуализиран
- 23 септември 2026 г.
Входни параметри
Входове и настройки от входната схема на модела. Примерът в раздела API показва кои от тях приема API.
inputsзадължителноText to embed, prefixed with 'query: ' or 'passage: ' per the E5 convention
Тип: ТекстПо подразбиране: –Разрешени стойности: до 4000 символа
Етикети
- embedding
- retrieval
- rag
- huggingface
- e5
- intfloat
- microsoft
- multilingual
- open-weights
Случаи на използване
Често задавани въпроси
Какво е Multilingual E5 Large?
Multilingual E5 Large е модел от Community в категория Embeddings. Той е включен в каталога на Railwail, но не може да се стартира в момента.
Колко струва Multilingual E5 Large на Railwail?
Multilingual E5 Large не може да се стартира на Railwail в момента, затова няма текуща цена. Налични алтернативи с цени са изброени по-долу на тази страница.
Какво е контекстното окно на Multilingual E5 Large?
Контекстното окно на Multilingual E5 Large съдържа 512 токена.
Колко бърз е Multilingual E5 Large?
Все още няма достатъчно измерени задачи на Multilingual E5 Large на Railwail, за да се посочи време на изпълнение. Зависи от входа, настройките и натоварването на доставчика.
Е ли Multilingual E5 Large по-добър от OpenAI text-embedding-3-large?
Зависи от задачата. Multilingual E5 Large (Community) и OpenAI text-embedding-3-large (OpenAI) са и двата модела в категория Embeddings. Страницата за сравнение показва техните цени и спецификации един до друг.
Сравни Multilingual E5 Large и OpenAI text-embedding-3-largeМога ли да използвам Multilingual E5 Large сега?
Временно недостъпно. Страницата остава онлайн; налични алтернативи от същата категория са изброени по-долу.
Всички модели чрез един API
Един API ключ за всеки модел на Railwail. Използването се начислява от предплатени кредити, 1 кредит = 0,01 щ.д..