Real-ESRGAN 4x

Генериране на изображенияНалично
от CommunityID на модела: real-esrgan-4x

AI-Upscaler that increases image resolution up to 4x while preserving texture and detail. Trained on synthetic and real data to reduce common ESRGAN artifacts.

Цена
0,0024 щ.д./изображение
Вход → Изход
Текст → Изображение
Разработчик
Community
Актуализирано
23 септември 2026 г.
01

Playground

Опитай Real-ESRGAN 4x

Няма входна форма

0,0024 щ.д./изображение

Все още няма входна форма за този модел

Неговите входове все още не са документирани. За да не се провали задача с неправилен вход, не предлагаме форма тук. Вместо това избери сравним модел.

02

Examples

Real outputs from the public examples of this model on Replicate, with the prompt and settings that produced them. They were not generated live on this page.
  • Example output 1 from Real-ESRGAN 4xOpen full size
    InputInput

    No text prompt: the model only takes the input shown.

03

За Real-ESRGAN 4x

НакраткоКъм 23 септември 2026 г.

Real-ESRGAN 4x е модел на Community от категория Генериране на изображения. На Railwail Real-ESRGAN 4x струва 0,0024 щ.д. за изображение.

04

Цени

Цените са в US долари. Използването се начислява от предплатени кредити.
За изображение0,0024 щ.д. за изображение
  • 1 кредит = 0,01 щ.д.

Калкулатор на разходите

Калкулатор за цени

Общо

0,24 щ.д.

24 кредита

На изпълнение

0,0024 щ.д. · 0,24 кредита

Фиксирана цена на изпълнение, известна преди стартирането.

05

API

Извикайте Real-ESRGAN 4x с вашия Railwail API ключ. Използвайте този ID на модела в заявката:

Няма проверен API пример

Входовете на този модел все още не са документирани.

06

Спецификации

ID на модела
real-esrgan-4x
Разработчик
Community
Вход
Текст
Изход
Изображение
Таксуване
Фиксирана цена, известна преди стартирането
Каталогът е актуализиран
23 септември 2026 г.

Етикети

  • replicate
  • upscaling
  • image-restore
  • open-source
07

Често задавани въпроси

Какво е Real-ESRGAN 4x?

Real-ESRGAN 4x е модел от Community в категория Генериране на изображения.

Колко струва Real-ESRGAN 4x на Railwail?

На Railwail Real-ESRGAN 4x струва 0,0024 щ.д. за изображение. Цената е известна преди стартирането на задачата. Използването се плаща с предварително закупени кредити; 1 кредит е равен на 0,01 щ.д..

Колко бърз е Real-ESRGAN 4x?

Все още няма достатъчно измерени задачи на Real-ESRGAN 4x на Railwail, за да се посочи време на изпълнение. Зависи от входа, настройките и натоварването на доставчика.

Е ли Real-ESRGAN 4x по-добър от FLUX 1.1 Pro?

Зависи от задачата. Real-ESRGAN 4x (Community) и FLUX 1.1 Pro (Black Forest Labs) са и двата модела в категория Генериране на изображения. Страницата за сравнение показва техните цени и спецификации един до друг.

Сравни Real-ESRGAN 4x и FLUX 1.1 Pro
08

Сравними модели

Всички в тази категория

Всички модели чрез един API

Един API ключ за всеки модел на Railwail. Използването се начислява от предплатени кредити, 1 кредит = 0,01 щ.д..