Edge TTS

Σύνθεση ομιλίαςΜη διαθέσιμο
από OtherΑναγνωριστικό μοντέλου: edge-tts

Microsoft Edge neural voices accessed via the open-source edge-tts wrapper. 400+ voices across 100+ locales, suitable for batch generation.

Κατάσταση
Μη διαθέσιμο
Είσοδος → Έξοδος
Κείμενο → Ήχος
Προγραμματιστής
Other
Ενημερώθηκε
23 Σεπτεμβρίου 2026

Το Edge TTS δεν είναι διαθέσιμο αυτή τη στιγμή

Μπορείτε να διαβάσετε τις λεπτομέρειες σε αυτήν τη σελίδα. Επιλέξτε μία από τις διαθέσιμες εναλλακτικές λύσεις παρακάτω για να εκτελέσετε αμέσως ένα συγκρίσιμο μοντέλο.

Μετάβαση στις εναλλακτικές λύσεις
01

Συγκρίσιμα μοντέλα

Όλα σε αυτήν την κατηγορία
02

Playground

Δοκιμάστε Edge TTS

Χωρίς φόρμα εισόδου

Προς το παρόν μη διαθέσιμο

Προς το παρόν μη διαθέσιμο.

Το playground είναι απενεργοποιημένο. Μπορείτε να βρείτε συγκρίσιμα μοντέλα στην ίδια κατηγορία: Περιήγηση εναλλακτικών λύσεων

03

Σχετικά με το Edge TTS

ΣύντομαΗμερομηνία: 23 Σεπτεμβρίου 2026

Το Edge TTS είναι ένα μοντέλο του Other στην κατηγορία Σύνθεση ομιλίας. Το Edge TTS δεν είναι διαθέσιμο στο Railwail αυτή τη στιγμή.

04

Τιμολόγηση

Προς το παρόν μη διαθέσιμο. Δεν υπάρχει τιμή για αυτό το μοντέλο αυτή τη στιγμή, επομένως δεν μπορεί να εκτελεστεί.

05

API

Καλέστε το Edge TTS με το κλειδί Railwail API. Χρησιμοποιήστε αυτό το ID μοντέλου στο αίτημα:

Κανένα επαληθευμένο παράδειγμα API

Το δημόσιο API περνά μια διαφορετική μορφή εισόδου από αυτή που χρειάζεται αυτό το μοντέλο. Χρησιμοποιήστε το playground παραπάνω.

06

Προδιαγραφές

ID μοντέλου
edge-tts
Ανάπτυξη
Other
Είσοδος
Κείμενο
Έξοδος
Ήχος
Καταχώρηση καταλόγου ενημερώθηκε
23 Σεπτεμβρίου 2026

Ετικέτες

  • microsoft
  • tts
  • multilingual
  • pricing-tbd
07

Περιπτώσεις χρήσης

08

Συχνές ερωτήσεις

Τι είναι Edge TTS;

Το Edge TTS είναι ένα μοντέλο του Other στην κατηγορία Σύνθεση ομιλίας. Είναι καταχωρημένο στο Railwail αλλά δεν μπορεί να εκτελεστεί αυτή τη στιγμή.

Πόσο κοστίζει το Edge TTS στο Railwail;

Το Edge TTS δεν μπορεί να εκτελεστεί στο Railwail αυτή τη στιγμή, επομένως δεν υπάρχει τρέχουσα τιμή. Διαθέσιμες εναλλακτικές λύσεις με τιμές παρατίθενται παρακάτω σε αυτήν τη σελίδα.

Πόσο γρήγορο είναι το Edge TTS;

Δεν υπάρχουν αρκετές μετρημένες εκτελέσεις του Edge TTS στο Railwail ακόμα για να δηλωθεί ένας χρόνος εκτέλεσης. Εξαρτάται από την είσοδο, τις ρυθμίσεις και το φορτίο στον πάροχο.

Είναι το Edge TTS καλύτερο από το AudioLDM 2;

Αυτό εξαρτάται από την εργασία. Το Edge TTS (Other) και το AudioLDM 2 (Haohe Liu) είναι και τα δύο μοντέλα στην κατηγορία Σύνθεση ομιλίας. Η σελίδα σύγκρισης δείχνει τις τιμές και τις προδιαγραφές τους παράλληλα.

Σύγκριση Edge TTS και AudioLDM 2

Μπορώ να χρησιμοποιήσω το Edge TTS τώρα;

Προς το παρόν μη διαθέσιμο. Η σελίδα παραμένει ενεργή· διαθέσιμες εναλλακτικές λύσεις από την ίδια κατηγορία παρατίθενται παρακάτω.

Όλα τα μοντέλα μέσω ενός API

Ένα κλειδί API για κάθε μοντέλο στο Railwail. Η χρήση χρεώνεται από προπληρωμένα πιστωτικά, 1 πιστωτικό = 0,01 $.