Flux Pro

Generování obrázkůNovéDostupné
od Black Forest LabsID modelu: flux-pro

State-of-the-art image generation with top of the line prompt following, visual quality, image detail and output diversity.

Cena
0,066 US$/obrázek
Poměry stran
1:1, 16:9, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 9:16, 3:4, 4:3
Vstup → výstup
Text → Obrázek
Vývojář
Black Forest Labs
Aktualizováno
24. září 2026
01

Playground

Vyzkoušet Flux Pro

Vstup a výstup

0,066 US$/obrázek
Vyzkoušet Flux Pro
Pokročilá nastavení (1)
Výsledek
Tvůj obrázek se zobrazí zde.

Tento běh

0,066 US$ · 6,6 credits

Pro účty bez předchozího nákupu: běhy nad 2 credits vyžadují dobití.

Nový zde?

10 bezplatných credits (0,10 US$) při registraci přes Google

Použitelné 24 hodin po registraci, až 5 běhů za den a maximálně 2 credits za běh. Ostatní způsoby přihlášení začínají bez credits.

02

Examples

Real outputs from the public examples of this model on Replicate, with the prompt and settings that produced them. They were not generated live on this page.
  • Example output 1 from Flux Pro: The world's largest black forest cake, the size of a building, surrounded by trees of the black forestOpen full size

    Prompt

    The world's largest black forest cake, the size of a building, surrounded by trees of the black forest

    Settings

    width
    1024
    height
    1024
  • Example output 2 from Flux Pro: Elevated view of a quaint 18th-century German village in the Black Forest, captured with a fisheye lens. The scene shows a group of cheerfulOpen full size

    Prompt

    Elevated view of a quaint 18th-century German village in the Black Forest, captured with a fisheye lens. The scene shows a group of cheerful villagers in period attire gathered in the town square, enjoying slices of Black Forest cake and mugs of beer. The distorted wide-angle view encompasses thatched-roof houses, surrounding forest, and perhaps a church spire, giving a sense of the village nestled in the broader landscape.

    Settings

    width
    1024
    height
    512
  • Example output 3 from Flux Pro: A dark-haired woman in her early thirties playing the piano accordion in the middle of an octagonal wooden dance floor with a wooden roof inOpen full size

    Prompt

    A dark-haired woman in her early thirties playing the piano accordion in the middle of an octagonal wooden dance floor with a wooden roof in the swedish forest, surrounded by dancers dancing in pairs

    Settings

    width
    1024
    height
    1024
03

O Flux Pro

StručněStav: 24. září 2026

Flux Pro je model od Black Forest Labs v kategorii Generování obrázků. Na Railwail stojí Flux Pro 0,066 US$ za obrázek. Podporované poměry stran: 1:1, 16:9, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 9:16, 3:4 a 4:3.

04

Ceny

Ceny v USD. Použití se účtuje z předplacených kreditů.
Za obrázek0,066 US$ za obrázek
  • 1 kredit = 0,01 US$

Kalkulátor nákladů

Kalkulátor cen

Celkem

6,60 US$

660 kreditů

Na spuštění

0,066 US$ · 6,6 kreditů

Pevná cena za spuštění, známá před jeho zahájením.

05

API

Volejte Flux Pro s vaším API klíčem Railwail. V požadavku použijte toto ID modelu:
curl https://railwail.com/api/v1/images/generations \
  -H "Authorization: Bearer $RAILWAIL_API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "flux-pro",
    "prompt": "A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic"
  }'
Nastavte svůj klíč jako RAILWAIL_API_KEYVytvořit API klíč
06

Specifikace

ID modelu
flux-pro
Vstup
Text
Výstup
Obrázek
Poměry stran
1:1, 16:9, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 9:16, 3:4, 4:3
Fakturace
Pevná cena, známá před spuštěním
Záznam v katalogu aktualizován
24. září 2026

Vstupní parametry

Vstupy a nastavení ze vstupního schématu modelu. Příklad v sekci API ukazuje, které z nich API přijímá.

  • promptpovinné
    Typ: Text
    Výchozí: –
    Povolené hodnoty: –
  • aspectRatio
    Typ: Volba
    Výchozí: –
    Povolené hodnoty: custom, 1:1, 16:9, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 9:16, 3:4 nebo 4:3

Štítky

  • replicate
  • black-forest-labs
  • text-to-image
07

Případy použití

08

Často kladené otázky

Co je Flux Pro?

Flux Pro je model od Black Forest Labs v kategorii Generování obrázků. Na Railwail jej můžete volat pomocí API klíče přes Railwail API.

Kolik stojí Flux Pro na Railwail?

Na Railwail stojí Flux Pro 0,066 US$ za obrázek. Cena je známa před spuštěním. Použití se platí z předplacených kreditů; 1 kredit se rovná 0,01 US$.

Jaká nastavení Flux Pro podporuje?

Podle schématu vstupu Flux Pro zná tyto parametry: prompt a aspectRatio (custom, 1:1, 16:9, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 9:16, 3:4 nebo 4:3).

Jak rychlý je Flux Pro?

Pro Flux Pro je na Railwail zatím příliš málo naměřených spuštění na uvedení doby běhu. Závisí na vstupu, nastavení a zátěži u poskytovatele.

Je Flux Pro lepší než FLUX 1.1 Pro?

Záleží na úkolu. Flux Pro (Black Forest Labs) a FLUX 1.1 Pro (Black Forest Labs) jsou oba modely v kategorii Generování obrázků. Stránka porovnání zobrazuje jejich ceny a specifikace vedle sebe.

Porovnat Flux Pro a FLUX 1.1 Pro

Jak mohu používat Flux Pro přes API?

Vytvořte Railwail API klíč a pošlete svůj požadavek s ID modelu flux-pro. Příklady kódu pro curl, Python a JavaScript jsou v sekci API na této stránce.

09

Srovnatelné modely

Všechny v této kategorii
  • FLUX 1.1 ProBlack Forest Labs

    Black Forest Labs' flagship text-to-image model. Faster generation than FLUX.1 Pro at higher prompt adherence, with strong photorealism and reliable spatial composition. Runs as a hosted Replicate model.

    0,048 US$/obrázek

    27 % levnější na jednotku

    Porovnat Flux Pro a FLUX 1.1 Pro
  • Flux 1.1 Pro UltraBlack Forest Labs

    FLUX 1.1 Pro in ultra mode. Up to 4 megapixel images with raw mode for photorealism.

    0,072 US$/obrázek

    9 % dražší na jednotku

    Porovnat Flux Pro a Flux 1.1 Pro Ultra
  • Flux DevBlack Forest Labs

    Black Forest Labs' development model. Fast, high-quality image generation with LoRA support.

    0,0384 US$/obrázek

    42 % levnější na jednotku

    Porovnat Flux Pro a Flux Dev

Používejte Flux Pro přes API

Jeden API klíč pro všechny modely na Railwail. Použití se účtuje z předplacených kreditů, 1 kredit = 0,01 US$.