Lucid Origin

Generování obrázkůNovéDostupné
od CommunityID modelu: leonardo-lucid-origin

Artistic and high-quality visuals with improved prompt adherence, diversity, and definition

Cena
0,0201 US$/obrázek
Poměry stran
1:1, 16:9, 9:16, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 3:4, 4:3, 2:1, 1:2, 3:1, 1:3
Vstup → výstup
Text → Obrázek
Vývojář
Community
Aktualizováno
24. září 2026
01

Playground

Vyzkoušet Lucid Origin

Vstup a výstup

0,0201 US$/obrázek
Vyzkoušet Lucid Origin
Pokročilá nastavení (1)
Výsledek
Tvůj obrázek se zobrazí zde.

Tento běh

0,0201 US$ · 2,01 credits

Pro účty bez předchozího nákupu: běhy nad 2 credits vyžadují dobití.

Nový zde?

10 bezplatných credits (0,10 US$) při registraci přes Google

Použitelné 24 hodin po registraci, až 5 běhů za den a maximálně 2 credits za běh. Ostatní způsoby přihlášení začínají bez credits.

02

Examples

Real outputs from the public examples of this model on Replicate, with the prompt and settings that produced them. They were not generated live on this page.
  • Example output 1 from Lucid Origin: a portrait-style photograph featuring a fox with a slender build and delicate features sitting against a navy blue background that is smoothOpen full size

    Prompt

    a portrait-style photograph featuring a fox with a slender build and delicate features sitting against a navy blue background that is smooth and untextured. The fox has soft, fluffy orange fur with a lighter patch on its chest and around its nose. Its ears are large and pointed, with a slight perkiness. The eyes are a bright, piercing yellow with a sharp, intelligent glint. The lighting is soft and warm, highlighting the texture of the fur

    Settings

    aspect_ratio
    1:1
    style
    none
  • Example output 2 from Lucid Origin: A fine art painting depicting a serene landscape, bathed in the golden light of sunset. The scene features a rolling hill dotted with wildflOpen full size

    Prompt

    A fine art painting depicting a serene landscape, bathed in the golden light of sunset. The scene features a rolling hill dotted with wildflowers, a lone tree standing tall against the vibrant sky, and a winding river flowing gently through the valley. Oil painting style with visible brushstrokes, medium shot.

    Settings

    aspect_ratio
    1:1
    style
    none
  • Example output 3 from Lucid Origin: A fine art painting depicting a serene landscape, bathed in the golden light of sunset. The scene features a rolling hill dotted with wildflOpen full size

    Prompt

    A fine art painting depicting a serene landscape, bathed in the golden light of sunset. The scene features a rolling hill dotted with wildflowers, a lone tree standing tall against the vibrant sky, and a winding river flowing gently through the valley. Oil painting style with visible brushstrokes, medium shot.

    Settings

    aspect_ratio
    16:9
    style
    none
03

O Lucid Origin

StručněStav: 24. září 2026

Lucid Origin je model od Community v kategorii Generování obrázků. Na Railwail stojí Lucid Origin 0,0201 US$ za obrázek. V závislosti na nastavení se cena pohybuje od 0,0201 US$/obrázek do 0,0918 US$/obrázek. Podporované poměry stran: 1:1, 16:9, 9:16, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 3:4, 4:3, 2:1, 1:2, 3:1 a 1:3.

04

Ceny

Ceny v USD. Použití se účtuje z předplacených kreditů.
generation_mode: standardVýchozí0,0201 US$ za obrázek
generation_mode: ultra0,0918 US$ za obrázek
  • 1 kredit = 0,01 US$

Kalkulátor nákladů

Kalkulátor cen

Varianta
/ spuštění

Celkem

2,01 US$

201 kreditů

Na spuštění

0,0201 US$ · 2,01 kreditů

Pevná cena za spuštění, známá před jeho zahájením.

05

API

Volejte Lucid Origin s vaším API klíčem Railwail. V požadavku použijte toto ID modelu:
curl https://railwail.com/api/v1/images/generations \
  -H "Authorization: Bearer $RAILWAIL_API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "leonardo-lucid-origin",
    "prompt": "A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic"
  }'
Nastavte svůj klíč jako RAILWAIL_API_KEYVytvořit API klíč
06

Specifikace

ID modelu
leonardo-lucid-origin
Vývojář
Community
Vstup
Text
Výstup
Obrázek
Poměry stran
1:1, 16:9, 9:16, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 3:4, 4:3, 2:1, 1:2, 3:1, 1:3
Fakturace
Pevná cena, známá před spuštěním
Záznam v katalogu aktualizován
24. září 2026

Vstupní parametry

Vstupy a nastavení ze vstupního schématu modelu. Příklad v sekci API ukazuje, které z nich API přijímá.

  • promptpovinné
    Typ: Text
    Výchozí: –
    Povolené hodnoty: –
  • aspectRatio
    Typ: Volba
    Výchozí: –
    Povolené hodnoty: 1:1, 16:9, 9:16, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 3:4, 4:3, 2:1, 1:2, 3:1 nebo 1:3

Štítky

  • replicate
  • leonardoai
  • text-to-image
07

Případy použití

08

Často kladené otázky

Co je Lucid Origin?

Lucid Origin je model od Community v kategorii Generování obrázků. Na Railwail jej můžete volat pomocí API klíče přes Railwail API.

Kolik stojí Lucid Origin na Railwail?

Na Railwail stojí Lucid Origin 0,0201 US$ za obrázek. V závislosti na nastavení se cena pohybuje od 0,0201 US$/obrázek do 0,0918 US$/obrázek. Cena je známa před spuštěním. Použití se platí z předplacených kreditů; 1 kredit se rovná 0,01 US$.

Jaká nastavení Lucid Origin podporuje?

Podle schématu vstupu Lucid Origin zná tyto parametry: prompt a aspectRatio (1:1, 16:9, 9:16, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 3:4, 4:3, 2:1, 1:2, 3:1 nebo 1:3).

Jak rychlý je Lucid Origin?

Pro Lucid Origin je na Railwail zatím příliš málo naměřených spuštění na uvedení doby běhu. Závisí na vstupu, nastavení a zátěži u poskytovatele.

Je Lucid Origin lepší než FLUX 1.1 Pro?

Záleží na úkolu. Lucid Origin (Community) a FLUX 1.1 Pro (Black Forest Labs) jsou oba modely v kategorii Generování obrázků. Stránka porovnání zobrazuje jejich ceny a specifikace vedle sebe.

Porovnat Lucid Origin a FLUX 1.1 Pro

Jak mohu používat Lucid Origin přes API?

Vytvořte Railwail API klíč a pošlete svůj požadavek s ID modelu leonardo-lucid-origin. Příklady kódu pro curl, Python a JavaScript jsou v sekci API na této stránce.

09

Srovnatelné modely

Všechny v této kategorii

Používejte Lucid Origin přes API

Jeden API klíč pro všechny modely na Railwail. Použití se účtuje z předplacených kreditů, 1 kredit = 0,01 US$.