Code Llama 34B Instruct

KoodSaadaval
Meta pooltMudeli ID: codellama-34b-instruct

Meta's 34B Code Llama tuned for instruction following. A balance of size and quality for code generation, completion, and explanation, with strong coverage of Python, JavaScript, and other common languages. Runs on Replicate per call.

Hind
≈ 0,0408 $/kĂ€ivitus
Kontekst
16 384 tokenit
Maks. vÀljund
4096 tokenit
Sisend → vĂ€ljund
Tekst → Tekst
Arendaja
Meta
Uuendatud
23. september 2026
01

Playground

Proovi Code Llama 34B Instruct

Sisend ja vÀljund

≈ 0,0408 $/kĂ€ivitus
Proovi Code Llama 34B Instruct
TĂ€psemad seaded (3)
Tulemus
Vastus ilmub siia.

See kÀivitus

umbes 0,0408 $ · 4,08 krediiti

KÀivitamisel reserveeritakse 0,1224 $ (12,24 krediiti); arveldatakse tegelik GPU aeg.

Kontode puhul, millel pole ostuajalugu: kĂ€ivitused ĂŒle 2 krediidi vajavad tĂ€iendust.

Oled siin uus?

10 tasuta krediiti (0,10 $), kui registreeritud Google'iga

Kasutatav 24 tundi pÀrast registreerimist, kuni 5 kÀivitust pÀevas ja maksimaalselt 2 krediiti kÀivituse kohta. Muud sisselogimismeetodid algavad ilma krediitideta.

02

Examples

Real outputs from the public examples of this model on Replicate, with the prompt and settings that produced them. They were not generated live on this page.
  • Prompt

    Write a function that returns the fibonnaci sequence, and also talk like a pirate.

    Response

    Arrgh, here be me code for ye, matey: ``` def fibonacci(n): if n <= 1: return n else: return fibonacci(n-1) + fibonacci(n-2) ``` Now, let's break down the code and talk like pirates, savvy? The function starts with a simple check: if the input `n` is less than or equal to 1, we just return it as the first two numbers in the sequence are 0 and 1. This be called the "base case." ``` if n <= 1: return n ``` But if the input `n` be greater than 1, we have a bit more work to do. We use a recursive call to find the previous two numbers in the sequence by calling the function again with `n-1`. This be called the "recursive case." ``` else: return fibonacci(n-1) + fibonacci(n-2) ``` Now, let's talk like pirates. The first two numbers in the sequence be 0 and 1, just like on the high seas. The next number be 1+1=2, which be like a ship with two masts. Then it be 1+2=3, which be like a ship with three masts. And so on and so forth. ``` 0, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, 377, 610, 987, 1597, 2584, 4181, 6765 ``` So there ye have it, me hearty. The fibonacci sequence be a series of numbers that start with 0 and 1, and each number after that be the sum of the two before it. And if ye ever find yerself lost at sea, just remember: fibonacci be the answer to all yer problems!

    Settings

    system_prompt: Responses should be written in Python.

  • Prompt

    Write a python function that sums 2 integers together, and returns the result.

    Response

    def sum_integers(a, b): return a + b

    Settings

    system_prompt: Responses should be written in python.

  • Prompt

    Write a function that sums 2 integers together, and returns the result.

    Response

    function sumIntegers(a: number, b: number): number { return a + b; }

    Settings

    system_prompt: Responses should be written in TypeScript.

03

Teave: Code Llama 34B Instruct

LĂŒhidaltSeisuga 23. september 2026

Code Llama 34B Instruct on mudel, mille on vĂ€lja töötanud Meta kategoorias Kood. Railwail'is maksab Code Llama 34B Instruct ≈ 0,0408 $ kĂ€ivituse kohta. Konteksti aken sisaldab 16 384 mĂ€rksĂ”na ja ĂŒks vastus vĂ”ib olla kuni 4096 mĂ€rksĂ”na pikkune.

Code Llama 34B Instruct sits in the middle-upper range of Meta's Code Llama family. It generates and edits code from natural-language instructions and was a popular open-weights choice for self-hosted coding assistants before newer families arrived.
04

Hinnad

Hinnad USA dollarites. Kasutamine arvestatakse eelmakstud krediitidest.
TĂŒĂŒpiline kĂ€ivitus (≈ 35 s L40S peal)0,0408 $ kĂ€ivituse kohta
GPU-aeg (L40S)0,00117 $ GPU-sekundi kohta
  • Arvestatakse GPU-aeg, mida kĂ€ivitus tegelikult vĂ”tab. KĂ€ivituse alustamisel reserveeritakse sinu saldost 3× tĂŒĂŒpiline hind ja arvutatakse hiljem.
  • 1 krediit = 0,01 $

Kulukalkulaator

Hinna kalkulaator

s

Pakkuja andmetel tĂŒĂŒpiline: umbes 34,9 s

Kokku

4,08 $

408 krediiti

KĂ€ivituse kohta

0,0408 $ · 4,08 krediiti

Arvestatakse tegelik GPU-aeg; see on hinnang.

05

API

Kutsu Code Llama 34B Instruct oma Railwail API vÔtmega. Kasuta selles pÀringus seda mudeli ID-d:

Kontrollitud API-nÀide puudub

Avalik API edastab teistsuguse sisendvormingu, kui see mudel vajab. Kasuta ĂŒlalolevat mĂ€nguvĂ€ljakut.

06

Spetsifikatsioonid

Mudeli ID
codellama-34b-instruct
Arendaja
Meta
Kategooria
Kood
Sisend
Tekst
VĂ€ljund
Tekst
Konteksti aken
16 384 tokenit
Maks. vÀljund
4096 tokenit
Arveldamine
Kasutuse jÀrgi (tokenid vÔi GPU-aeg)
Kataloogi kirje uuendatud
23. september 2026

Sisendparameetrid

Mudeli sisendiskeemi sisendid ja seaded. API nÀide jaotises API nÀitab, milliseid neist API aktsepteerib.

  • promptnĂ”utav

    Coding prompt

    TĂŒĂŒp: Tekst
    Vaikimisi: –
    Lubatud vÀÀrtused: –
  • max_tokens
    TĂŒĂŒp: TĂ€isarv
    Vaikimisi: 1024
    Lubatud vÀÀrtused: 1 kuni 4096
  • temperature
    TĂŒĂŒp: Arv
    Vaikimisi: 0.2
    Lubatud vÀÀrtused: 0 kuni 2
  • system_prompt

    Optional system instruction

    TĂŒĂŒp: Tekst
    Vaikimisi: –
    Lubatud vÀÀrtused: –

Sildid

  • meta
  • code-llama
  • coding
  • instruct
  • open-weights
  • replicate
07

Kasutamise juhtumid

08

Korduma kippuvad kĂŒsimused

Mis on Code Llama 34B Instruct?

Code Llama 34B Instruct on mudel, mille töötas vÀlja Meta kategoorias Kood.

Kui palju maksab Code Llama 34B Instruct Railwail'is?

Railwail'is maksab Code Llama 34B Instruct ≈ 0,0408 $ kĂ€ivituse kohta. Sulle arvestatakse see, mida iga pĂ€ring tegelikult kasutab. Kasutamine makstakse eelnevalt ostetud krediitidest; 1 krediit vĂ”rdub 0,01 $.

Kui suur on Code Llama 34B Instruct konteksti aken?

Code Llama 34B Instruct konteksti aken sisaldab 16 384 mĂ€rksĂ”na. Üks vastus vĂ”ib olla kuni 4096 mĂ€rksĂ”na pikkune.

Kui kiire on Code Llama 34B Instruct?

Code Llama 34B Instruct kohta ei ole Railwail'is veel piisavalt mÔÔdetud kÀivitusi, et kÀivitusaega vÀita. See sÔltub sisendist, seadistustest ja pakkuja koormusest.

Kas Code Llama 34B Instruct on parem kui Code Llama 13B Instruct?

See sĂ”ltub ĂŒlesandest. Code Llama 34B Instruct (Meta) ja Code Llama 13B Instruct (Meta) on mĂ”lemad mudelid kategoorias Kood. VĂ”rdlusleht nĂ€itab nende hindu ja spetsifikatsioone kĂ”rvuti.

VÔrdle Code Llama 34B Instruct ja Code Llama 13B Instruct
09

VÔrreldavad mudelid

KÔik selles kategoorias

KĂ”ik mudelid ĂŒhe API kaudu

Üks API vĂ”ti kĂ”igile Railwail mudelitele. Kasutamine arvestatakse eelmakstud krediitidest, 1 krediit = 0,01 $.