SPIDER Colorectal Pathology Classifier

Δημιουργία εικόνωνΜη διαθέσιμο
από CommunityΑναγνωριστικό μοντέλου: spider-colorectal-pathology

Patch-level colorectal pathology classifier from HistAI, built on the Hibou-L foundation model and trained on the SPIDER colorectal dataset with expert-annotated labels. It classifies a 1120x1120 H&E patch into pathology classes such as high- and low-grade adenocarcinoma, normal mucosa and other tissue types. Research use only, not a diagnostic device.

Κατάσταση
Μη διαθέσιμο
Είσοδος → Έξοδος
Κείμενο + Εικόνα → Εικόνα
Προγραμματιστής
Community
Ενημερώθηκε
23 Σεπτεμβρίου 2026

Το SPIDER Colorectal Pathology Classifier δεν είναι διαθέσιμο αυτή τη στιγμή

Μπορείτε να διαβάσετε τις λεπτομέρειες σε αυτήν τη σελίδα. Επιλέξτε μία από τις διαθέσιμες εναλλακτικές λύσεις παρακάτω για να εκτελέσετε αμέσως ένα συγκρίσιμο μοντέλο.

Μετάβαση στις εναλλακτικές λύσεις
01

Συγκρίσιμα μοντέλα

Όλα σε αυτήν την κατηγορία
02

Playground

Δοκιμάστε SPIDER Colorectal Pathology Classifier

Είσοδος & Έξοδος

Προς το παρόν μη διαθέσιμο

Προς το παρόν μη διαθέσιμο.

Το playground είναι απενεργοποιημένο. Μπορείτε να βρείτε συγκρίσιμα μοντέλα στην ίδια κατηγορία: Περιήγηση εναλλακτικών λύσεων

Δοκιμάστε SPIDER Colorectal Pathology Classifier
Αποτέλεσμα
Η εικόνα σας εμφανίζεται εδώ.

Αυτή η εκτέλεση

Χωρίς τιμή – προς το παρόν μη διαθέσιμο.

Νέος εδώ;

10 δωρεάν πιστωτικές μονάδες (0,10 $) όταν εγγραφείς με Google

Χρησιμοποιήσιμο 24 ώρες μετά την εγγραφή, έως 5 εκτελέσεις ανά ημέρα και το πολύ 2 πιστωτικές μονάδες ανά εκτέλεση. Άλλες μέθοδοι σύνδεσης ξεκινούν χωρίς πιστωτικές μονάδες.

03

Σχετικά με το SPIDER Colorectal Pathology Classifier

ΣύντομαΗμερομηνία: 23 Σεπτεμβρίου 2026

Το SPIDER Colorectal Pathology Classifier είναι ένα μοντέλο του Community στην κατηγορία Δημιουργία εικόνων. Το SPIDER Colorectal Pathology Classifier δεν είναι διαθέσιμο στο Railwail αυτή τη στιγμή.

SPIDER-colorectal is a baseline model from the SPIDER multi-organ supervised pathology dataset (arXiv:2503.02876). It fine-tunes the Hibou-L histopathology foundation backbone for patch-level colorectal classification using expert-annotated tiles, covering classes including high- and low-grade adenocarcinoma alongside benign tissue categories. It is intended for computational-pathology research and benchmarking and carries a non-commercial license. The model is not a medical device and must not be used for clinical diagnosis.
04

Τιμολόγηση

Προς το παρόν μη διαθέσιμο. Δεν υπάρχει τιμή για αυτό το μοντέλο αυτή τη στιγμή, επομένως δεν μπορεί να εκτελεστεί.

05

API

Καλέστε το SPIDER Colorectal Pathology Classifier με το κλειδί Railwail API. Χρησιμοποιήστε αυτό το ID μοντέλου στο αίτημα:

Κανένα επαληθευμένο παράδειγμα API

Το δημόσιο API περνά μια διαφορετική μορφή εισόδου από αυτή που χρειάζεται αυτό το μοντέλο. Χρησιμοποιήστε το playground παραπάνω.

06

Προδιαγραφές

ID μοντέλου
spider-colorectal-pathology
Ανάπτυξη
Community
Είσοδος
Κείμενο, Εικόνα
Έξοδος
Εικόνα
Καταχώρηση καταλόγου ενημερώθηκε
23 Σεπτεμβρίου 2026

Παράμετροι εισόδου

Εισόδους και ρυθμίσεις από το σχήμα εισόδου του μοντέλου. Το παράδειγμα στην ενότητα API δείχνει ποιες από αυτές δέχεται το API.

  • imageΥποχρεωτικό

    H&E colorectal patch (1120x1120) to classify

    Τύπος: Κείμενο
    Προεπιλογή: –
    Επιτρεπόμενες τιμές: –

Ετικέτες

  • huggingface
  • medical
  • research
  • not-diagnostic
  • pathology
  • histopathology
  • colorectal
  • spider
  • hibou
  • foundation-model
  • image-classification
  • image
07

Περιπτώσεις χρήσης

08

Συχνές ερωτήσεις

Τι είναι SPIDER Colorectal Pathology Classifier;

Το SPIDER Colorectal Pathology Classifier είναι ένα μοντέλο του Community στην κατηγορία Δημιουργία εικόνων. Είναι καταχωρημένο στο Railwail αλλά δεν μπορεί να εκτελεστεί αυτή τη στιγμή.

Πόσο κοστίζει το SPIDER Colorectal Pathology Classifier στο Railwail;

Το SPIDER Colorectal Pathology Classifier δεν μπορεί να εκτελεστεί στο Railwail αυτή τη στιγμή, επομένως δεν υπάρχει τρέχουσα τιμή. Διαθέσιμες εναλλακτικές λύσεις με τιμές παρατίθενται παρακάτω σε αυτήν τη σελίδα.

Ποιες ρυθμίσεις υποστηρίζει το SPIDER Colorectal Pathology Classifier;

Σύμφωνα με το σχήμα εισόδου του, το SPIDER Colorectal Pathology Classifier γνωρίζει αυτές τις παραμέτρους: image.

Πόσο γρήγορο είναι το SPIDER Colorectal Pathology Classifier;

Δεν υπάρχουν αρκετές μετρημένες εκτελέσεις του SPIDER Colorectal Pathology Classifier στο Railwail ακόμα για να δηλωθεί ένας χρόνος εκτέλεσης. Εξαρτάται από την είσοδο, τις ρυθμίσεις και το φορτίο στον πάροχο.

Είναι το SPIDER Colorectal Pathology Classifier καλύτερο από το FLUX 1.1 Pro;

Αυτό εξαρτάται από την εργασία. Το SPIDER Colorectal Pathology Classifier (Community) και το FLUX 1.1 Pro (Black Forest Labs) είναι και τα δύο μοντέλα στην κατηγορία Δημιουργία εικόνων. Η σελίδα σύγκρισης δείχνει τις τιμές και τις προδιαγραφές τους παράλληλα.

Σύγκριση SPIDER Colorectal Pathology Classifier και FLUX 1.1 Pro

Μπορεί το SPIDER Colorectal Pathology Classifier να χρησιμοποιήσει μια εικόνα ως είσοδο;

Ναι. Στείλτε την εικόνα στην παράμετρο image.

Μπορώ να χρησιμοποιήσω το SPIDER Colorectal Pathology Classifier τώρα;

Προς το παρόν μη διαθέσιμο. Η σελίδα παραμένει ενεργή· διαθέσιμες εναλλακτικές λύσεις από την ίδια κατηγορία παρατίθενται παρακάτω.

Όλα τα μοντέλα μέσω ενός API

Ένα κλειδί API για κάθε μοντέλο στο Railwail. Η χρήση χρεώνεται από προπληρωμένα πιστωτικά, 1 πιστωτικό = 0,01 $.