Recraft v3 SVG
recraft-v3-svg-replicateRecraft's v3 variant that outputs vector SVG instead of raster pixels. Generates clean, editable logos, icons and illustrations that scale without quality loss, which is unusual among image models. Hosted API only.
- Kaina
- 0,096 USD/vaizdas
- Skiriamoji geba
- 1024×1024, 1365×1024, 1024×1365, 1536×1024, 1024×1536
- Įvestis → išvestis
- Tekstas → Vaizdas
- Kūrėjas
- Recraft
- Atnaujinta
- 2026 m. rugsėjo 23 d.
Žaidimų aikštelė
Išbandyti Recraft v3 SVG
Įvestis ir rezultatas
Šis paleidimas
0,096 USD · 9,6 kreditai
Paskyroms be pirkimo: paleiديmai virš 2 kreditų reikalingi papildymo.
Naujas čia?
10 nemokami kreditai (0,10 USD), kai užsiregistruojate naudodami Google
Galima naudoti 24 valandų po registracijos, iki 5 paleidimų per dieną ir daugiausia 2 kreditų per paleidimą. Kiti prisijungimo būdai pradedami be kreditų.
Apie Recraft v3 SVG
Recraft v3 SVG yra Recraft modelis iš Vaizdų generavimas kategorijos. Per Railwail Recraft v3 SVG kainuoja 0,096 USD už vieną vaizdą.
Kainos
| Už vieną vaizdą | 0,096 USD už vieną vaizdą |
|---|
- 1 kreditas = 0,01 USD
Kainos skaičiuoklė
Kainos skaičiuoklė
Iš viso
9,60 USD
960 kreditai
Per paleidimą
0,096 USD · 9,6 kreditai
Fiksuota kaina per paleidimą, žinoma prieš paleidimą.
API
curl https://railwail.com/api/v1/images/generations \
-H "Authorization: Bearer $RAILWAIL_API_KEY" \
-H "Content-Type: application/json" \
-d '{
"model": "recraft-v3-svg-replicate",
"prompt": "A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic"
}'import os
from openai import OpenAI
client = OpenAI(
api_key=os.environ["RAILWAIL_API_KEY"],
base_url="https://railwail.com/api/v1",
)
image = client.images.generate(
model="recraft-v3-svg-replicate",
prompt="A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic",
)
print(image.data[0].url)import OpenAI from "openai";
const client = new OpenAI({
apiKey: process.env.RAILWAIL_API_KEY,
baseURL: "https://railwail.com/api/v1",
});
const image = await client.images.generate({
model: "recraft-v3-svg-replicate",
prompt: "A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic"
});
console.log(image.data[0].url);// npm install railwail
import railwail from "railwail";
const rw = railwail(process.env.RAILWAIL_API_KEY);
const res = await rw.image("recraft-v3-svg-replicate", "A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic");
console.log(res.data[0].url);Specifikacijos
- Modelio ID
recraft-v3-svg-replicate- Kūrėjas
- Recraft
- Kategorija
- Vaizdų generavimas
- Įvestis
- Tekstas
- Išvestis
- Vaizdas
- Skiriamoji geba
- 1024×1024, 1365×1024, 1024×1365, 1536×1024, 1024×1536
- Sąskaita
- Fiksuota kaina, žinoma prieš paleidimą
- Katalogo įrašas atnaujintas
- 2026 m. rugsėjo 23 d.
Įvesties parametrai
Įvestys ir nustatymai iš modelio įvesties schemos. API sekcijoje pateiktas pavyzdys rodo, kuriuos iš jų priima API.
promptprivalomasText description of the vector image to generate
Tipas: TekstasNumatytasis: –Leidžiamos reikšmės: iki 4 000 simboliųsizeTipas: PasirinkimasNumatytasis:1024x1024Leidžiamos reikšmės: 1024x1024, 1365x1024, 1024x1365, 1536x1024 ar 1024x1536styleTipas: PasirinkimasNumatytasis:anyLeidžiamos reikšmės: any, engraving, line_art, line_circuit ar linocut
Žymos
- replicate
- recraft
- text-to-image
- svg
- vector
- design
- commercial
- anon-free
Panaudojimo atvejai
Dažnai užduodami klausimai
Kas yra Recraft v3 SVG?
Recraft v3 SVG yra Recraft modelis iš Vaizdų generavimas kategorijos. Railwail platformoje galite jį iškviesti naudodami API raktą per Railwail API.
Kiek kainuoja Recraft v3 SVG Railwail?
Per Railwail Recraft v3 SVG kainuoja 0,096 USD už vieną vaizdą. Kaina žinoma prieš pradedant vykdymą. Naudojimas apmokamas iš išanksto nupirktų kreditų; 1 kreditas = 0,01 USD.
Kokius nustatymus palaiko Recraft v3 SVG?
Pagal jos įvesties schemą, Recraft v3 SVG žino šiuos parametrus: prompt (iki 4 000 simbolių), size (1024x1024, 1365x1024, 1024x1365, 1536x1024 ar 1024x1536) ir style (any, engraving, line_art, line_circuit ar linocut).
Koks yra Recraft v3 SVG greitis?
Recraft v3 SVG Railwail platformoje dar nėra pakankamai išmatuotų vykdymų, kad būtų galima nurodyti vykdymo laiką. Jis priklauso nuo įvesties, nustatymų ir teikėjo apkrovos.
Ar Recraft v3 SVG geriau nei FLUX 1.1 Pro?
Tai priklauso nuo užduoties. Recraft v3 SVG (Recraft) ir FLUX 1.1 Pro (Black Forest Labs) yra abu modeliai iš Vaizdų generavimas kategorijos. Palyginimo puslapyje jų kainos ir specifikacijos rodomos viena šalia kitos.
Palyginti Recraft v3 SVG ir FLUX 1.1 ProKaip naudoti Recraft v3 SVG per API?
Sukurkite Railwail API raktą ir siųskite savo užklausą su modelio ID recraft-v3-svg-replicate. Kodo pavyzdžiai curl, Python ir JavaScript yra šio puslapio API skyriuje.
Panašūs modeliai
Visi šioje kategorijoje- FLUX 1.1 ProBlack Forest Labs
Black Forest Labs' flagship text-to-image model. Faster generation than FLUX.1 Pro at higher prompt adherence, with strong photorealism and reliable spatial composition. Runs as a hosted Replicate model.
- Flux 1.1 Pro UltraBlack Forest Labs
FLUX 1.1 Pro in ultra mode. Up to 4 megapixel images with raw mode for photorealism.
- Flux DevBlack Forest Labs
Black Forest Labs' development model. Fast, high-quality image generation with LoRA support.
Naudoti Recraft v3 SVG per API
Vienas API raktas visiems Railwail modeliams. Naudojimas apmokestinamas iš iš anksto nupirktų kreditų, 1 kreditas = 0,01 USD.