BRIA Remove Background
bria-remove-backgroundBRIA AI's commercial background removal model trained on fully licensed data. Produces accurate cutouts for e-commerce and design, with attention to clean edges around products and people.
- Cena
- 0,0216 $/attēls
- Ievade → Izvade
- Teksts + Attēls → Attēls
- Izstrādātājs
- Bria AI
- Atjaunināts
- 2026. gada 23. septembris
Spēļu laukums
Izmēģiniet BRIA Remove Background
Ievade un rezultāts
Šis palaišanas gadījums
0,0216 $ · 2,16 kredīti
Kontiem bez pirkuma: palaišanas gadījumi virs 2 kredītiem prasa papildināšanu.
Jauns šeit?
10 bezmaksas kredīti (0,10 $), reģistrējies ar Google
Pieejams 24 stundas pēc reģistrācijas, līdz 5 palaišanas gadījumi dienā un maksimāli 2 kredīti uz palaišanas gadījumu. Citas pierakstīšanās metodes sākas bez kredītiem.
Examples
Open full size
InputNo text prompt: the model only takes the input shown.
Open full size
InputNo text prompt: the model only takes the input shown.
Open full size
InputNo text prompt: the model only takes the input shown.
Par BRIA Remove Background
BRIA Remove Background ir Bria AI modelis kategorijā Attēlu ģenerēšana. Railwail platformā BRIA Remove Background maksā 0,0216 $ par attēlu.
Cenas
| Par attēlu | 0,0216 $ par attēlu |
|---|
- 1 kredīts = 0,01 $
Izmaksu kalkulators
Cenu kalkulators
Kopā
2,16 $
216 kredīti
Uz palaišanu
0,0216 $ · 2,16 kredīti
Fiksēta cena par palaišanu, zināma pirms palaišanas sākuma.
API
Nav pārbaudīta API piemēra
Publiskā API nodod citu ievades formātu, nekā nepieciešams šim modelim. Izmantojiet smilšu kasti iepriekš.
Specifikācijas
- Modeļa ID
bria-remove-background- Izstrādātājs
- Bria AI
- Kategorija
- Attēlu ģenerēšana
- Ievade
- Teksts, Attēls
- Izvade
- Attēls
- Norēķini
- Fiksēta cena, zināma pirms palaišanas
- Kataloga ieraksts atjaunināts
- 2026. gada 23. septembris
Ievades parametri
Ievades un iestatījumi no modeļa ievades shēmas. Piemērs API sadaļā parāda, kurus no tiem API pieņem.
imageTips: TekstsNoklusējums: –Atļautās vērtības: –
Tagi
- background-removal
- bria
- ecommerce
- cutout
- image
Lietošanas gadījumi
Bieži uzdotie jautājumi
Kas ir BRIA Remove Background?
BRIA Remove Background ir Bria AI izstrādāts modelis Attēlu ģenerēšana kategorijā.
Cik maksā BRIA Remove Background Railwail?
Railwail platformā BRIA Remove Background maksā 0,0216 $ par attēlu. Cena ir zināma pirms izpildes sākuma. Izmantošana tiek apmaksāta no iepriekš nopirkto kredītu; 1 kredīts = 0,01 $.
Kādus iestatījumus atbalsta BRIA Remove Background?
Saskaņā ar tā ievades shēmu, BRIA Remove Background pazīst šos parametrus: image.
Cik ātrs ir BRIA Remove Background?
Railwail platformā BRIA Remove Background vēl nav pietiekami daudz izmērītu izpilžu, lai norādītu izpildes laiku. Tas ir atkarīgs no ievades, iestatījumiem un sniedzēja slodzes.
Vai BRIA Remove Background ir labāks par FLUX 1.1 Pro?
Tas ir atkarīgs no uzdevuma. BRIA Remove Background (Bria AI) un FLUX 1.1 Pro (Black Forest Labs) ir abi modeļi Attēlu ģenerēšana kategorijā. Salīdzināšanas lapā to cenas un specifikācijas ir parādītas blakus.
Salīdzināt BRIA Remove Background un FLUX 1.1 ProVai BRIA Remove Background var izmantot attēlu kā ievadi?
Jā. Nosūtiet attēlu parametrā image.
Salīdzināmi modeļi
Visi šajā kategorijā- FLUX 1.1 ProBlack Forest Labs
Black Forest Labs' flagship text-to-image model. Faster generation than FLUX.1 Pro at higher prompt adherence, with strong photorealism and reliable spatial composition. Runs as a hosted Replicate model.
- Flux 1.1 Pro UltraBlack Forest Labs
FLUX 1.1 Pro in ultra mode. Up to 4 megapixel images with raw mode for photorealism.
- Flux DevBlack Forest Labs
Black Forest Labs' development model. Fast, high-quality image generation with LoRA support.
Visi modeļi caur vienu API
Viena API atslēga visiem Railwail modeļiem. Izmantošana tiek aprēķināta no iepriekš apmaksātiem kredītiem, 1 kredīts = 0,01 $.