Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF)
qwen2-5-vl-7b-instruct-hfAlibaba Qwen2.5-VL 7B via Hugging Face Inference. Open-weights image-text-to-text model with improved OCR, chart and table reading, object grounding and long-document understanding.
- Statuss
- Nav pieejams
- Konteksts
- 32 768 marķieri
- Maks. izvade
- 4096 marķieri
- Ievade → Izvade
- Teksts + Attēls → Teksts
- Izstrādātājs
- Alibaba (Qwen)
- Atjaunināts
- 2026. gada 23. septembris
Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) pašlaik nav pieejams
Jūs joprojām varat lasīt detaļas šajā lapā. Izvēlieties vienu no pieejamajām alternatīvām zemāk, lai uzreiz palaistu salīdzināmu modeli.
Uz alternatīvāmSalīdzināmi modeļi
Visi šajā kategorijā- BLIPSalesforce
Salesforce BLIP. Vision-language model for image captioning and visual question answering. Given an image it writes a short natural-language caption, or answers a question about the image when one is supplied. A widely used baseline for automatic captioning.
≈ 0,00030 $/palaidi
Salīdzināt Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) un BLIP - Claude Opus 4.7Anthropic
Anthropic's April 2026 flagship. 87.6% on SWE-bench Verified, 3x higher image resolution, output self-verification, vision + reasoning.
6,00 $/1M ievade
Salīdzināt Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) un Claude Opus 4.7 - Claude Sonnet 4.6Anthropic
Anthropic's balanced mid-tier model from February 2026. Best price/performance for production workloads: 5x cheaper than Opus, near-flagship quality.
3,60 $/1M ievade
Salīdzināt Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) un Claude Sonnet 4.6
Spēļu laukums
Izmēģiniet Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF)
Ievade un rezultāts
Pašlaik nav pieejams.
Spēļu laukums ir atspējots. Salīdzināmus modeļus varat atrast vienā kategorijā: Skatīt alternatīvas
Šis palaišanas gadījums
Nav cenas – pašlaik nav pieejams.
Jauns šeit?
10 bezmaksas kredīti (0,10 $), reģistrējies ar Google
Pieejams 24 stundas pēc reģistrācijas, līdz 5 palaišanas gadījumi dienā un maksimāli 2 kredīti uz palaišanas gadījumu. Citas pierakstīšanās metodes sākas bez kredītiem.
Par Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF)
Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) ir Alibaba (Qwen) modelis kategorijā Multimodāls. Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) pašlaik nav pieejams Railwail platformā. Konteksta logs satur 32 768 žetonus, un viena atbilde var būt līdz 4096 žetonu gara.
Cenas
Pašlaik nav pieejams. Šim modelim pašlaik nav cenas, tāpēc to nevar palaist.
API
Nav pārbaudīta API piemēra
Publiskā API nodod citu ievades formātu, nekā nepieciešams šim modelim. Izmantojiet smilšu kasti iepriekš.
Specifikācijas
- Modeļa ID
qwen2-5-vl-7b-instruct-hf- Izstrādātājs
- Alibaba (Qwen)
- Kategorija
- Multimodāls
- Ievade
- Teksts, Attēls
- Izvade
- Teksts
- Konteksta logs
- 32 768 marķieri
- Maks. izvade
- 4096 marķieri
- Kataloga ieraksts atjaunināts
- 2026. gada 23. septembris
Ievades parametri
Ievades un iestatījumi no modeļa ievades shēmas. Piemērs API sadaļā parāda, kurus no tiem API pieņem.
promptobligātsQuestion about the image
Tips: TekstsNoklusējums: –Atļautās vērtības: līdz 16 000 rakstzīmēmimage_urlImage URL to analyze
Tips: TekstsNoklusējums: –Atļautās vērtības: –
Tagi
- huggingface
- qwen
- alibaba
- vision-understanding
- open-weights
- ocr
- grounding
Bieži uzdotie jautājumi
Kas ir Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF)?
Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) ir Alibaba (Qwen) izstrādāts modelis Multimodāls kategorijā. Tas ir uzskaitīts Railwail katalogā, bet pašlaik to nevar palaist.
Cik maksā Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) Railwail?
Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) pašlaik nevar tikt palaists Railwail, tāpēc nav pašreizējās cenas. Pieejamās alternatīvas ar cenām ir norādītas tālāk šajā lapā.
Kāds ir Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) konteksta logs?
Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) konteksta logs satur 32 768 žetonus. Viena atbilde var būt līdz 4096 žetonu gara.
Cik ātrs ir Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF)?
Railwail platformā Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) vēl nav pietiekami daudz izmērītu izpilžu, lai norādītu izpildes laiku. Tas ir atkarīgs no ievades, iestatījumiem un sniedzēja slodzes.
Vai Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) ir labāks par BLIP?
Tas ir atkarīgs no uzdevuma. Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) (Alibaba (Qwen)) un BLIP (Salesforce) ir abi modeļi Multimodāls kategorijā. Salīdzināšanas lapā to cenas un specifikācijas ir parādītas blakus.
Salīdzināt Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) un BLIPVai Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) var apstrādāt attēlus?
Jā. Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) pieņem attēlus kā ievadi papildus tekstam.
Vai es varu izmantot Qwen2.5-VL 7B Instruct (HF) tieši tagad?
Pašlaik nav pieejams. Lapa paliek tiešsaistē; pieejamās alternatīvas no vienas kategorijas ir norādītas tālāk.
Visi modeļi caur vienu API
Viena API atslēga visiem Railwail modeļiem. Izmantošana tiek aprēķināta no iepriekš apmaksātiem kredītiem, 1 kredīts = 0,01 $.