Nano Banana

Generiranje slikaNovoDostupno
od Google DeepMindID modela: nano-banana

Google's latest image editing model in Gemini 2.5

Cijena
0,0468 US$/slika
Omjeri stranica
1:1, 2:3, 3:2, 3:4, 4:3, 4:5, 5:4, 9:16, 16:9, 21:9
Ulaz → izlaz
Tekst → Slika
Razvojni inženjer
Google DeepMind
Ažurirano
24. septembar 2026.
01

Playground

Isprobaj Nano Banana

Unos i rezultat

0,0468 US$/slika
Isprobaj Nano Banana
Napredne postavke (1)
Rezultat
Tvoja slika se pojavljuje ovdje.

Ovaj pokus

0,0468 US$ · 4,68 kredita

Za račune bez prethodne kupnje: pokusi iznad 2 kredita trebaju dopunjavanje.

Novi si ovdje?

10 besplatnih kredita (0,10 US$) kada se registriraš s Googlom

Dostupno 24 sati nakon registracije, do 5 pokusa dnevno i najviše 2 kredita po pokusu. Ostale metode prijave počinju bez kredita.

02

Examples

Real outputs from the public examples of this model on Replicate, with the prompt and settings that produced them. They were not generated live on this page.
  • Example output 1 from Nano Banana: Make the sheets in the style of the logo. Make the scene natural.Open full size
    InputInput

    Prompt

    Make the sheets in the style of the logo. Make the scene natural.
  • Example output 2 from Nano Banana: A street art mural on a brick wall depicting a giant octopus wrapping its tentacles around a city skyline, in vibrant spray paint colorsOpen full size

    Prompt

    A street art mural on a brick wall depicting a giant octopus wrapping its tentacles around a city skyline, in vibrant spray paint colors

    Settings

    aspect_ratio
    16:9
  • Example output 3 from Nano Banana: A photorealistic close-up portrait of an elderly Japanese woman with kind eyes and deep smile lines, wearing a traditional indigo kimono, naOpen full size

    Prompt

    A photorealistic close-up portrait of an elderly Japanese woman with kind eyes and deep smile lines, wearing a traditional indigo kimono, natural lighting

    Settings

    aspect_ratio
    3:4
03

O Nano Banana

UkratkoStanje: 24. septembar 2026.

Nano Banana je model od Google DeepMind iz kategorije Generiranje slika. Na Railwailu, Nano Banana košta 0,0468 US$ po slici. Podržani omjeri slike: 1:1, 2:3, 3:2, 3:4, 4:3, 4:5, 5:4, 9:16, 16:9 i 21:9.

04

Cijene

Cijene u USD-u. Korištenje se naplaćuje iz unaprijed plaćenih kredita.
Po slici0,0468 US$ po slici
  • 1 kredit = 0,01 US$

Kalkulator troškova

Kalkulator cijena

Ukupno

4,68 US$

468 kredita

Po pokretanju

0,0468 US$ · 4,68 kredita

Fiksna cijena po pokretanju, poznata prije početka.

05

API

Pozovi Nano Banana sa svojim Railwail API ključem. Koristi ovaj ID modela u zahtjevu:
curl https://railwail.com/api/v1/images/generations \
  -H "Authorization: Bearer $RAILWAIL_API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "nano-banana",
    "prompt": "A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic"
  }'
Postavite ključ kao RAILWAIL_API_KEYKreiraj API ključ
06

Specifikacije

ID modela
nano-banana
Razvojni inženjer
Google DeepMind
Ulaz
Tekst
Izlaz
Slika
Omjeri stranica
1:1, 2:3, 3:2, 3:4, 4:3, 4:5, 5:4, 9:16, 16:9, 21:9
Naplata
Fiksna cijena, poznata prije pokretanja
Katalog ažuriran
24. septembar 2026.

Parametri ulaza

Ulazi i postavke iz sheme ulaza modela. Primjer u odjeljku API pokazuje koje od njih API prihvaća.

  • promptobavezno
    Tip: Tekst
    Zadano: –
    Dozvoljene vrijednosti: –
  • aspectRatio
    Tip: Izbor
    Zadano: 1:1
    Dozvoljene vrijednosti: match_input_image, 1:1, 2:3, 3:2, 3:4, 4:3, 4:5, 5:4, 9:16, 16:9 ili 21:9

Oznake

  • replicate
  • google
  • text-to-image
07

Primjena

08

Često postavljana pitanja

Što je Nano Banana?

Nano Banana je model od Google DeepMind iz kategorije Generiranje slika. Na Railwailu ga možete pozvati s API ključem kroz Railwail API.

Koliko stoji Nano Banana na Railwailu?

Na Railwailu, Nano Banana košta 0,0468 US$ po slici. Cijena je poznata prije nego što se pokretanje počne. Korištenje se plaća iz unaprijed kupljenih kredita; 1 kredit jednaka je 0,01 US$.

Koje postavke podržava Nano Banana?

Prema svojoj shemi unosa, Nano Banana poznaje ove parametre: prompt i aspectRatio (match_input_image, 1:1, 2:3, 3:2, 3:4, 4:3, 4:5, 5:4, 9:16, 16:9 ili 21:9).

Koliko je brz Nano Banana?

Za Nano Banana na Railwailu još nema dovoljno izmjerenih pokretanja da bi se navedlo vrijeme izvršavanja. Ovisi o unošenju, postavkama i opterećenju kod pružatelja.

Je li Nano Banana bolji od FLUX 1.1 Pro?

To ovisi o zadatku. Nano Banana (Google DeepMind) i FLUX 1.1 Pro (Black Forest Labs) su oba modela iz kategorije Generiranje slika. Stranica za usporedbu prikazuje njihove cijene i specifikacije usporedno.

Usporedi Nano Banana i FLUX 1.1 Pro

Kako koristim Nano Banana kroz API?

Kreiraj Railwail API ključ i pošalji svoj zahtjev s ID-om modela nano-banana. Primjeri koda za curl, Python i JavaScript nalaze se u odjeljku API na ovoj stranici.

09

Usporedivi modeli

Svi u ovoj kategoriji

Koristi Nano Banana preko API-ja

Jedan API ključ za sve modele na Railwailu. Korištenje se naplaćuje iz unaprijed plaćenih kredita, 1 kredit = 0,01 US$.