Gemini 1.5 Pro (vision)

MultimodaalStopgezetNiet beschikbaar
van Google DeepMindModel-ID: gemini-1-5-pro-vision

Google Gemini 1.5 Pro with native multimodal input. Reads images, long PDFs, audio and video in up to a 2M-token context, useful for whole-document and long-video understanding.

Status
Niet beschikbaar
Context
2.097.152 tokens
Max. uitvoer
8.192 tokens
Invoer → Uitvoer
Tekst + Afbeelding + Audio + Video → Tekst
Ontwikkelaar
Google DeepMind
Bijgewerkt
23 september 2026

Gemini 1.5 Pro (vision) is momenteel niet beschikbaar

Je kunt de details op deze pagina nog steeds lezen. Kies een van de beschikbare alternatieven hieronder om direct een vergelijkbaar model uit te voeren.

Naar alternatieven

De provider heeft dit model stopgezet.

01

Vergelijkbare modellen

Alle in deze categorie
02

Playground

Gemini 1.5 Pro (vision) proberen

Chat

Momenteel niet beschikbaar

Momenteel niet beschikbaar.

De playground is uitgeschakeld. Vergelijkbare modellen vind je in dezelfde categorie: Alternatieven bekijken

Gemini 1.5 Pro (vision) proberen

Stuur een bericht. Het antwoord komt volledig binnen zodra het model klaar is (geen streaming).

Max. antwoordlengte (tokens)

Deze uitvoering

Geen prijs – momenteel niet beschikbaar.

Nieuw hier?

10 gratis credits (US$ 0,10) wanneer je je aanmeldt met Google

Bruikbaar 24 uur na aanmelding, tot 5 uitvoeringen per dag en maximaal 2 credits per uitvoering. Andere aanmeldmethoden starten zonder credits.

03

Over Gemini 1.5 Pro (vision)

SamengevatPer 23 september 2026

Gemini 1.5 Pro (vision) is een model van Google DeepMind in de categorie Multimodaal. Gemini 1.5 Pro (vision) is momenteel niet beschikbaar op Railwail. Het contextvenster bevat 2.097.152 tokens, en een antwoord kan tot 8.192 tokens lang zijn.

Gemini 1.5 Pro accepts text, images, audio and video tokens in a single pass with a context window up to 2M tokens. That lets it ingest entire PDFs, hour-long videos or large image sets and answer questions across them. Common uses: long-document visual QA, video summarization and frame-level analysis, and mixed media extraction. Function calling and JSON output are first-class via the Gemini API.
04

Prijzen

Momenteel niet beschikbaar. Er is momenteel geen prijs voor dit model, dus het kan niet worden uitgevoerd.

05

API

Roep Gemini 1.5 Pro (vision) aan met je Railwail API-sleutel. Gebruik deze model-ID in het verzoek:

Momenteel niet beschikbaar

Het model heeft geen geverifieerde prijs of is gedeactiveerd; API-aanroepen worden geweigerd.

06

Specificaties

Model-ID
gemini-1-5-pro-vision
Ontwikkelaar
Google DeepMind
Categorie
Multimodaal
Invoer
Tekst, Afbeelding, Audio, Video
Uitvoer
Tekst
Contextvenster
2.097.152 tokens
Max. uitvoer
8.192 tokens
Levenscyclus
Stopgezet
Catalogusitem bijgewerkt
23 september 2026

Invoerparameters

Invoeren en instellingen uit het invoerschema van het model. Het voorbeeld in de API-sectie toont welke daarvan de API accepteert.

  • promptVerplicht

    Question or instruction about the media

    Type: Tekst
    Standaard: –
    Toegestane waarden: tot 32.000 tekens
  • top_p
    Type: Getal
    Standaard: 0.95
    Toegestane waarden: 0 tot 1
  • stream
    Type: Ja/Nee
    Standaard: false
    Toegestane waarden: –
  • image_url

    Image, PDF or video URL to analyze

    Type: Tekst
    Standaard: –
    Toegestane waarden: –
  • max_tokens
    Type: Geheel getal
    Standaard: 2048
    Toegestane waarden: 1 tot 8.192
  • temperature
    Type: Getal
    Standaard: 1
    Toegestane waarden: 0 tot 2
  • system_prompt

    Optional system instruction

    Type: Tekst
    Standaard: –
    Toegestane waarden: tot 8.000 tekens

Tags

  • google
  • gemini
  • vision
  • multimodal
  • long-context
  • video-understanding
07

Veelgestelde vragen

Wat is Gemini 1.5 Pro (vision)?

Gemini 1.5 Pro (vision) is een model van Google DeepMind in de categorie Multimodaal. Het staat in de Railwail-catalogus, maar kan momenteel niet worden uitgevoerd.

Hoeveel kost Gemini 1.5 Pro (vision) op Railwail?

Gemini 1.5 Pro (vision) kan momenteel niet op Railwail worden uitgevoerd, dus er is geen huidige prijs. Beschikbare alternatieven met prijzen staan verderop op deze pagina.

Wat is het contextvenster van Gemini 1.5 Pro (vision)?

Het contextvenster van Gemini 1.5 Pro (vision) bevat 2.097.152 tokens. Een antwoord kan tot 8.192 tokens lang zijn.

Hoe snel is Gemini 1.5 Pro (vision)?

Er zijn nog niet genoeg gemeten runs van Gemini 1.5 Pro (vision) op Railwail om een uitvoeringstijd op te geven. Dit hangt af van de invoer, de instellingen en de belasting bij de provider.

Is Gemini 1.5 Pro (vision) beter dan BLIP?

Dat hangt van de taak af. Gemini 1.5 Pro (vision) (Google DeepMind) en BLIP (Salesforce) zijn beide modellen in de categorie Multimodaal. De vergelijkingspagina toont hun prijzen en specificaties naast elkaar.

Gemini 1.5 Pro (vision) en BLIP vergelijken

Kan Gemini 1.5 Pro (vision) afbeeldingen verwerken?

Ja. Gemini 1.5 Pro (vision) accepteert afbeeldingen als invoer naast tekst.

Kan ik Gemini 1.5 Pro (vision) nu gebruiken?

Momenteel niet beschikbaar. De pagina blijft online; beschikbare alternatieven uit dezelfde categorie staan verderop.

Alle modellen via één API

Één API-sleutel voor elk model op Railwail. Gebruik wordt afgerekend via vooraf gekochte credits, 1 credit = US$ 0,01.