Recraft V4.1

Generowanie obrazówNoweDostępne
od RecraftID modelu: recraft-v4-1

Recraft's latest image generation model, built around design taste. Strong prompt accuracy, art-directed composition, and integrated text rendering. Fast and cost-efficient at standard resolution.

Cena
0,048 USD/obraz
Proporcje obrazu
1:1, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 16:9, 9:16, 1:2, 2:1, 14:10, 10:14, 4:5, 5:4, 6:10
Wejście → Wyjście
Tekst → Obraz
Deweloper
Recraft
Zaktualizowano
24 września 2026
01

Playground

Spróbuj Recraft V4.1

Wejście i wyjście

0,048 USD/obraz
Spróbuj Recraft V4.1
Ustawienia zaawansowane (1)
Wynik
Twój obraz pojawi się tutaj.

To uruchomienie

0,048 USD · 4,8 kredytów

Dla kont bez wcześniejszego zakupu: uruchomienia powyżej 2 kredytów wymagają doładowania.

Nowy tutaj?

10 darmowych kredytów (0,10 USD) po zarejestrowaniu się przez Google

Dostępne 24 godzin po rejestracji, do 5 uruchomień dziennie i maksymalnie 2 kredytów na uruchomienie. Inne metody logowania uruchamiają się bez kredytów.

02

Examples

Real outputs from the public examples of this model on Replicate, with the prompt and settings that produced them. They were not generated live on this page.
  • Example output 1 from Recraft V4.1: A brutalist concrete library interior at golden hour — shafts of amber light cut through narrow slit windows and fall across tiered balconieOpen full size

    Prompt

    A brutalist concrete library interior at golden hour — shafts of amber light cut through narrow slit windows and fall across tiered balconies lined with thousands of identical navy-blue hardcover books. A single reader sits far below in a pool of direct light, dwarfed by the scale of the structure. Dust motes suspended mid-air. The raw concrete has been stained by decades of humidity into abstract watercolor-like gradients of ochre and grey. Shot with a wide-angle tilt-shift lens from above, architectural photography.

    Settings

    aspect_ratio
    Not set
    size
    1024x1024
03

O Recraft V4.1

Krótko mówiącStan na 24 września 2026

Recraft V4.1 to model opracowany przez Recraft w kategorii Generowanie obrazów. W serwisie Railwail Recraft V4.1 kosztuje 0,048 USD za obraz. Obsługiwane proporcje: 1:1, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 16:9, 9:16, 1:2, 2:1, 14:10, 10:14, 4:5, 5:4 i 6:10.

04

Ceny

Ceny w dolarach amerykańskich. Użycie jest rozliczane z prepłaconych kredytów.
Za obraz0,048 USD za obraz
  • 1 kredyt = 0,01 USD

Kalkulator kosztów

Kalkulator cen

Razem

4,80 USD

480 kredytów

Za uruchomienie

0,048 USD · 4,8 kredytów

Stała cena za uruchomienie, znana przed jego rozpoczęciem.

05

API

Wywołaj Recraft V4.1 za pomocą klucza API Railwail. Użyj tego ID modelu w żądaniu:
curl https://railwail.com/api/v1/images/generations \
  -H "Authorization: Bearer $RAILWAIL_API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "recraft-v4-1",
    "prompt": "A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic"
  }'
Ustaw klucz jako RAILWAIL_API_KEYUtwórz klucz API
06

Specyfikacje

ID modelu
recraft-v4-1
Deweloper
Recraft
Wejście
Tekst
Wyjście
Obraz
Proporcje obrazu
1:1, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 16:9, 9:16, 1:2, 2:1, 14:10, 10:14, 4:5, 5:4, 6:10
Rozliczenie
Cena stała, znana przed uruchomieniem
Wpis w katalogu zaktualizowany
24 września 2026

Parametry wejściowe

Dane wejściowe i ustawienia ze schematu wejściowego modelu. Przykład w sekcji API pokazuje, które z nich API akceptuje.

  • promptwymagane
    Typ: Tekst
    Domyślnie: –
    Dozwolone wartości: –
  • aspectRatio
    Typ: Wybór
    Domyślnie: –
    Dozwolone wartości: Not set, 1:1, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 16:9, 9:16, 1:2, 2:1, 14:10, 10:14, 4:5, 5:4 lub 6:10

Tagi

  • replicate
  • recraft-ai
  • text-to-image
07

Przypadki użycia

08

Często zadawane pytania

Co to jest Recraft V4.1?

Recraft V4.1 to model opracowany przez Recraft w kategorii Generowanie obrazów. W serwisie Railwail możesz go wywołać za pomocą klucza API poprzez API Railwail.

Ile kosztuje Recraft V4.1 w serwisie Railwail?

W serwisie Railwail Recraft V4.1 kosztuje 0,048 USD za obraz. Cena jest znana przed rozpoczęciem przebiegu. Użycie jest opłacane z przedpłaconych kredytów; 1 kredyt równa się 0,01 USD.

Jakie ustawienia obsługuje Recraft V4.1?

Zgodnie ze schematem wejściowym, Recraft V4.1 obsługuje te parametry: prompt i aspectRatio (Not set, 1:1, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 16:9, 9:16, 1:2, 2:1, 14:10, 10:14, 4:5, 5:4 lub 6:10).

Jak szybki jest Recraft V4.1?

Dla Recraft V4.1 jest jeszcze zbyt mało zmierzonych przebiegów w serwisie Railwail, aby podać czas przebiegu. Zależy to od wejścia, ustawień i obciążenia u dostawcy.

Czy Recraft V4.1 jest lepszy niż FLUX 1.1 Pro?

To zależy od zadania. Recraft V4.1 (Recraft) i FLUX 1.1 Pro (Black Forest Labs) to oba modele z kategorii Generowanie obrazów. Strona porównania pokazuje ich ceny i specyfikacje obok siebie.

Porównaj Recraft V4.1 i FLUX 1.1 Pro

Jak używać Recraft V4.1 przez API?

Utwórz klucz API Railwail i wyślij swoje żądanie z ID modelu recraft-v4-1. Przykłady kodu dla curl, Python i JavaScript znajdują się w sekcji API na tej stronie.

09

Porównywalne modele

Wszystkie w tej kategorii

Użyj Recraft V4.1 przez API

Jeden klucz API dla każdego modelu na Railwail. Opłaty pobierane są z przedpłaconych kredytów, 1 kredyt = 0,01 USD.