Rd Animation

Generowanie obrazówNoweDostępne
od CommunityID modelu: retro-diffusion-rd-animation

Style consistent animated pixel art sprite generation

Cena
0,084 USD/obraz
Wejście → Wyjście
Tekst → Obraz
Deweloper
Community
Zaktualizowano
24 września 2026
01

Playground

Spróbuj Rd Animation

Wejście i wyjście

0,084 USD/obraz
Spróbuj Rd Animation
Wynik
Twój obraz pojawi się tutaj.

To uruchomienie

0,084 USD · 8,4 kredytów

Dla kont bez wcześniejszego zakupu: uruchomienia powyżej 2 kredytów wymagają doładowania.

Nowy tutaj?

10 darmowych kredytów (0,10 USD) po zarejestrowaniu się przez Google

Dostępne 24 godzin po rejestracji, do 5 uruchomień dziennie i maksymalnie 2 kredytów na uruchomienie. Inne metody logowania uruchamiają się bez kredytów.

02

Examples

Real outputs from the public examples of this model on Replicate, with the prompt and settings that produced them. They were not generated live on this page.
  • Prompt

    Wizard in colorful robe

    Długość: 0:03

    Settings

    width
    96
    height
    96
    style
    four_angle_walking
  • Prompt

    Cool corgi with sunglasses

    Długość: 0:03

    Settings

    width
    48
    height
    48
    style
    four_angle_walking
  • Prompt

    a swirling blue portal

    Długość: 0:03

    Settings

    width
    48
    height
    48
    style
    vfx
03

O Rd Animation

Krótko mówiącStan na 24 września 2026

Rd Animation to model opracowany przez Community w kategorii Generowanie obrazów. W serwisie Railwail Rd Animation kosztuje 0,084 USD za obraz.

04

Ceny

Ceny w dolarach amerykańskich. Użycie jest rozliczane z prepłaconych kredytów.
Za obraz0,084 USD za obraz
  • 1 kredyt = 0,01 USD

Kalkulator kosztów

Kalkulator cen

Razem

8,40 USD

840 kredytów

Za uruchomienie

0,084 USD · 8,4 kredytów

Stała cena za uruchomienie, znana przed jego rozpoczęciem.

05

API

Wywołaj Rd Animation za pomocą klucza API Railwail. Użyj tego ID modelu w żądaniu:
retro-diffusion-rd-animationDokumentacja APIUzyskaj klucz API
curl https://railwail.com/api/v1/images/generations \
  -H "Authorization: Bearer $RAILWAIL_API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "retro-diffusion-rd-animation",
    "prompt": "A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic"
  }'
Ustaw klucz jako RAILWAIL_API_KEYUtwórz klucz API
06

Specyfikacje

ID modelu
retro-diffusion-rd-animation
Deweloper
Community
Wejście
Tekst
Wyjście
Obraz
Rozliczenie
Cena stała, znana przed uruchomieniem
Wpis w katalogu zaktualizowany
24 września 2026

Parametry wejściowe

Dane wejściowe i ustawienia ze schematu wejściowego modelu. Przykład w sekcji API pokazuje, które z nich API akceptuje.

  • promptwymagane
    Typ: Tekst
    Domyślnie: –
    Dozwolone wartości: –

Tagi

  • replicate
  • retro-diffusion
  • text-to-image
07

Przypadki użycia

08

Często zadawane pytania

Co to jest Rd Animation?

Rd Animation to model opracowany przez Community w kategorii Generowanie obrazów. W serwisie Railwail możesz go wywołać za pomocą klucza API poprzez API Railwail.

Ile kosztuje Rd Animation w serwisie Railwail?

W serwisie Railwail Rd Animation kosztuje 0,084 USD za obraz. Cena jest znana przed rozpoczęciem przebiegu. Użycie jest opłacane z przedpłaconych kredytów; 1 kredyt równa się 0,01 USD.

Jakie ustawienia obsługuje Rd Animation?

Zgodnie ze schematem wejściowym, Rd Animation obsługuje te parametry: prompt.

Jak szybki jest Rd Animation?

Dla Rd Animation jest jeszcze zbyt mało zmierzonych przebiegów w serwisie Railwail, aby podać czas przebiegu. Zależy to od wejścia, ustawień i obciążenia u dostawcy.

Czy Rd Animation jest lepszy niż FLUX 1.1 Pro?

To zależy od zadania. Rd Animation (Community) i FLUX 1.1 Pro (Black Forest Labs) to oba modele z kategorii Generowanie obrazów. Strona porównania pokazuje ich ceny i specyfikacje obok siebie.

Porównaj Rd Animation i FLUX 1.1 Pro

Jak używać Rd Animation przez API?

Utwórz klucz API Railwail i wyślij swoje żądanie z ID modelu retro-diffusion-rd-animation. Przykłady kodu dla curl, Python i JavaScript znajdują się w sekcji API na tej stronie.

09

Porównywalne modele

Wszystkie w tej kategorii

Użyj Rd Animation przez API

Jeden klucz API dla każdego modelu na Railwail. Opłaty pobierane są z przedpłaconych kredytów, 1 kredyt = 0,01 USD.