Kling V2.5 Turbo Pro
kling-v2-5-turbo-proKling 2.5 Turbo Pro: Unlock pro-level text-to-video and image-to-video creation with smooth motion, cinematic depth, and remarkable prompt adherence.
- Preț
- 0,084 USD/s
- Rapoarte de aspect
- 16:9, 9:16, 1:1
- Durată
- 5 sau 10 s
- Intrare → ieșire
- Text + Imagine → Video
- Dezvoltator
- Kuaishou (Kling)
- Actualizat
- 24 septembrie 2026
Playground
Încearcă Kling V2.5 Turbo Pro
Intrare & rezultat
Această rulare
0,42 USD · 42 credite
Facturat: 5 s
Pentru conturi fără achiziție anterioară: rulările peste 2 credite necesită o reîncărcare.
Nou aici?
10 credite gratuite (0,10 USD) când te înregistrezi cu Google
Utilizabil 24 ore după înregistrare, până la 5 rulări pe zi și maximum 2 credite pe rulare. Alte metode de conectare încep fără credite.
Examples
Prompt
a woman is dancing
Lungime: 0:05
Settings
- aspect_ratio
- 16:9
- duration
- 5
Prompt
A skilled parkour athlete sprints through the city, leaping and doing many flips over urban obstacles. FPV tracking shot, swoops and banks with him.
Lungime: 0:05
Settings
- aspect_ratio
- 16:9
- duration
- 5
Prompt
A woman doing an impressive breakdancing performance, including flips and intense spins. The camera is aggressive, precise moves with speed, ramps, and whip-like acceleration and deceleration.
Lungime: 0:05
Settings
- aspect_ratio
- 16:9
- duration
- 5
Despre Kling V2.5 Turbo Pro
Kling V2.5 Turbo Pro este un model de Kuaishou (Kling) din categoria Generare videoclipuri. Pe Railwail, Kling V2.5 Turbo Pro costă 0,084 USD per secundă de videoclip. O execuție implicită de 5 secunde costă 0,42 USD. Rapoarte de aspect acceptate: 16:9, 9:16 și 1:1. Lungimi posibile: 5 sau 10 s.
Prețuri
| Per secundă | 0,084 USD per secundă de videoclip |
|---|---|
| Rulare standard (5 s) | 0,42 USD per rulare |
- 1 credit = 0,01 USD
Calculator de costuri
Calculator de preț
Total
42,00 USD
4.200 credite
Pe rulare
0,42 USD · 42 credite
facturată ca 5 s
Preț fix pe rulare, cunoscut înainte de start.
API
curl https://railwail.com/api/v1/videos/generations \
-H "Authorization: Bearer $RAILWAIL_API_KEY" \
-H "Content-Type: application/json" \
-d '{
"model": "kling-v2-5-turbo-pro",
"prompt": "A slow drone shot over a misty pine forest at sunrise"
}'
# Response: {"job_id": "...", "status": "queued", ...}
# Poll until status is completed, failed or cancelled:
curl https://railwail.com/api/v1/jobs/JOB_ID \
-H "Authorization: Bearer $RAILWAIL_API_KEY"import os
import time
import requests
API = "https://railwail.com/api/v1"
headers = {"Authorization": f"Bearer {os.environ['RAILWAIL_API_KEY']}"}
job = requests.post(
f"{API}/videos/generations",
headers=headers,
json={
"model": "kling-v2-5-turbo-pro",
"prompt": "A slow drone shot over a misty pine forest at sunrise",
},
).json()
while True:
status = requests.get(f"{API}/jobs/{job['job_id']}", headers=headers).json()
if status["status"] in ("completed", "failed", "cancelled"):
break
time.sleep(5)
print(status["status"], status.get("output_url"))const API = "https://railwail.com/api/v1";
const headers = {
Authorization: `Bearer ${process.env.RAILWAIL_API_KEY}`,
"Content-Type": "application/json",
};
const job = await fetch(`${API}/videos/generations`, {
method: "POST",
headers,
body: JSON.stringify({
model: "kling-v2-5-turbo-pro",
prompt: "A slow drone shot over a misty pine forest at sunrise"
}),
}).then((r) => r.json());
let status;
do {
await new Promise((r) => setTimeout(r, 5000));
status = await fetch(`${API}/jobs/${job.job_id}`, { headers }).then((r) => r.json());
} while (!["completed", "failed", "cancelled"].includes(status.status));
console.log(status.status, status.output_url);Videoclipurile rulează asincron: primul apel returnează un job_id; interogheaza /api/v1/jobs/JOB_ID până când statusul este completed.
Specificații
- ID model
kling-v2-5-turbo-pro- Dezvoltator
- Kuaishou (Kling)
- Categorie
- Generare videoclipuri
- Intrare
- Text, Imagine
- Ieșire
- Video
- Rapoarte de aspect
- 16:9, 9:16, 1:1
- Durată
- 5 sau 10 s
- Facturare
- Preț fix, cunoscut înainte de execuție
- Intrare catalog actualizată
- 24 septembrie 2026
Parametri de intrare
Intrări și setări din schema de intrare a modelului. Exemplul din secțiunea API arată care dintre ele acceptă API-ul.
promptobligatoriuTip: TextImplicit: –Valori permise: –durationTip: AlegereImplicit:5Valori permise: 5 sau 10end_imageTip: ImagineImplicit: –Valori permise: –start_imageTip: ImagineImplicit: –Valori permise: –aspect_ratioTip: AlegereImplicit: –Valori permise: 16:9, 9:16 sau 1:1
Etichete
- replicate
- kwaivgi
- text-to-video
Cazuri de utilizare
Întrebări frecvente
Ce este Kling V2.5 Turbo Pro?
Kling V2.5 Turbo Pro este un model de Kuaishou (Kling) din categoria Generare videoclipuri. Pe Railwail îl poți apela cu o cheie API prin Railwail API.
Cât costă Kling V2.5 Turbo Pro pe Railwail?
Pe Railwail, Kling V2.5 Turbo Pro costă 0,084 USD per secundă de videoclip. O execuție implicită de 5 secunde costă 0,42 USD. Prețul este cunoscut înainte ca rularea să înceapă. Utilizarea se plătește din credite prepay; 1 credit egal cu 0,01 USD.
Ce setări acceptă Kling V2.5 Turbo Pro?
Conform schemei sale de intrare, Kling V2.5 Turbo Pro cunoaște acești parametri: prompt, duration (5 sau 10), end_image, start_image și aspect_ratio (16:9, 9:16 sau 1:1).
Cât de rapid este Kling V2.5 Turbo Pro?
Nu sunt suficiente rulări măsurate ale Kling V2.5 Turbo Pro pe Railwail încă pentru a indica un timp de rulare. Depinde de intrare, de setări și de sarcina la furnizor.
Este Kling V2.5 Turbo Pro mai bun decât Google Veo 3.1?
Depinde de sarcină. Kling V2.5 Turbo Pro (Kuaishou (Kling)) și Google Veo 3.1 (Google DeepMind) sunt ambele modele din categoria Generare videoclipuri. Pagina de comparație arată prețurile și specificațiile lor una lângă alta.
Compară Kling V2.5 Turbo Pro și Google Veo 3.1Poate Kling V2.5 Turbo Pro folosi o imagine ca intrare?
Da. Trimite imaginea în parametrul end_image.
Cum folosesc Kling V2.5 Turbo Pro prin API?
Creează o cheie Railwail API și trimite cererea cu ID-ul modelului kling-v2-5-turbo-pro. Exemple de cod pentru curl, Python și JavaScript sunt în secțiunea API a acestei pagini.
Modele comparabile
Toate din această categorie- Google Veo 2Google DeepMind
Google's state-of-the-art video generation model. Simulates real-world physics with various visual styles.
- Google Veo 3 (Replicate)Google DeepMind
Google's Veo 3 served via Replicate. Text-to-video with native synchronized audio generation. High-fidelity motion and scene coherence in short clips.
- Google Veo 3.1Google DeepMind
Latest Veo with image-to-video and context-aware audio
Folosește Kling V2.5 Turbo Pro prin API
O cheie API pentru fiecare model pe Railwail. Utilizarea se percepe din credite prepay, 1 credit = 0,01 USD.