Grok Imagine Image 2
grok-imagine-image-2xAI's Grok Imagine Image 2.0 — text-to-image generation and editing with a quality control and output up to 2k
- Цена
- 0,048 US$/слика
- Односи страна
- 1:1, 16:9, 9:16, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 2:1, 1:2, 19.5:9, 9:19.5, 20:9, 9:20
- Унос → излаз
- Текст → Слика
- Програмер
- xAI
- Ажурирано
- 24. септембар 2026.
Плејграунд
Пробајте Grok Imagine Image 2
Унос и резултат
Овај покрет
0,048 US$ · 4,8 кредита
За налоге без куповине: покрети изнад 2 кредита захтевају допуну.
Нов си овде?
10 бесплатних кредита (0,10 US$) када се пријавиш са Google
Употребљиво 24 сати после пријаве, до 5 покрета дневно и највише 2 кредита по покрету. Други начини пријаве почињу без кредита.
Examples
Open full sizePrompt
a mountain scene
Settings
- aspect_ratio
- 1:1
- resolution
- 2k
- quality
- medium
О Grok Imagine Image 2
Grok Imagine Image 2 је модел од xAI из категорије Генерисање слика. На Railwail-у, Grok Imagine Image 2 кошта 0,048 US$ по слици. Подржани односи страна: 1:1, 16:9, 9:16, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 2:1, 1:2, 19.5:9, 9:19.5, 20:9 и 9:20.
Цене
| По слици | 0,048 US$ по слици |
|---|
- 1 кредит = 0,01 US$
Калкулатор трошкова
Калкулатор цена
Укупно
4,80 US$
480 кредита
По покретању
0,048 US$ · 4,8 кредита
Фиксна цена по покретању, позната пре него што покретање почне.
API
curl https://railwail.com/api/v1/images/generations \
-H "Authorization: Bearer $RAILWAIL_API_KEY" \
-H "Content-Type: application/json" \
-d '{
"model": "grok-imagine-image-2",
"prompt": "A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic"
}'import os
from openai import OpenAI
client = OpenAI(
api_key=os.environ["RAILWAIL_API_KEY"],
base_url="https://railwail.com/api/v1",
)
image = client.images.generate(
model="grok-imagine-image-2",
prompt="A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic",
)
print(image.data[0].url)import OpenAI from "openai";
const client = new OpenAI({
apiKey: process.env.RAILWAIL_API_KEY,
baseURL: "https://railwail.com/api/v1",
});
const image = await client.images.generate({
model: "grok-imagine-image-2",
prompt: "A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic"
});
console.log(image.data[0].url);// npm install railwail
import railwail from "railwail";
const rw = railwail(process.env.RAILWAIL_API_KEY);
const res = await rw.image("grok-imagine-image-2", "A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic");
console.log(res.data[0].url);Спецификације
- ID модела
grok-imagine-image-2- Програмер
- xAI
- Категорија
- Генерисање слика
- Унос
- Текст
- Излаз
- Слика
- Односи страна
- 1:1, 16:9, 9:16, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 2:1, 1:2, 19.5:9, 9:19.5, 20:9, 9:20
- Наплата
- Фиксна цена, позната пре покретања
- Унос у каталог ажуриран
- 24. септембар 2026.
Параметри уноса
Уноси и подешавања из шеме уноса модела. Пример у API одељку показује које од њих API прихвата.
promptобавезноТип: ТекстПодразумевано: –Дозвољене вредности: –aspectRatioТип: ИзборПодразумевано: –Дозвољене вредности: 1:1, 16:9, 9:16, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 2:1, 1:2, 19.5:9, 9:19.5, 20:9, 9:20 или auto
Ознаке
- replicate
- xai
- text-to-image
Области примене
Често постављана питања
Шта је Grok Imagine Image 2?
Grok Imagine Image 2 је модел од xAI у категорији Генерисање слика. На Railwail-у га можете позвати са API кључем кроз Railwail API.
Колико кошта Grok Imagine Image 2 на Railwail-у?
На Railwail-у, Grok Imagine Image 2 кошта 0,048 US$ по слици. Цена је позната пре него што се покретање почне. Коришћење се плаћа из унапред припремљених кредита; 1 кредит је једнак 0,01 US$.
Које поставке подржава Grok Imagine Image 2?
Према својој шеми уноса, Grok Imagine Image 2 познаје ове параметре: prompt и aspectRatio (1:1, 16:9, 9:16, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 2:1, 1:2, 19.5:9, 9:19.5, 20:9, 9:20 или auto).
Колико је брз Grok Imagine Image 2?
За Grok Imagine Image 2 на Railwail-у још нема довољно измерених покретања да би се наводило време извршавања. Зависи од уноса, поставки и оптерећења код пружаоца услуге.
Да ли је Grok Imagine Image 2 бољи од FLUX 1.1 Pro?
То зависи од задатка. Grok Imagine Image 2 (xAI) и FLUX 1.1 Pro (Black Forest Labs) су оба модела у категорији Генерисање слика. Страница за поређење приказује њихове цене и спецификације упоредо.
Упоредите Grok Imagine Image 2 и FLUX 1.1 ProКако да користим Grok Imagine Image 2 кроз API?
Направите Railwail API кључ и пошаљите ваш захтев са ID модела grok-imagine-image-2. Примери кода за curl, Python и JavaScript налазе се у API одељку ове странице.
Упоредиви модели
Сви у овој категорији- FLUX 1.1 ProBlack Forest Labs
Black Forest Labs' flagship text-to-image model. Faster generation than FLUX.1 Pro at higher prompt adherence, with strong photorealism and reliable spatial composition. Runs as a hosted Replicate model.
- Flux 1.1 Pro UltraBlack Forest Labs
FLUX 1.1 Pro in ultra mode. Up to 4 megapixel images with raw mode for photorealism.
- Flux DevBlack Forest Labs
Black Forest Labs' development model. Fast, high-quality image generation with LoRA support.
Користи Grok Imagine Image 2 преко API-ја
Један API кључ за сваки модел на Railwail. Употреба се наплаћује из унапред припремљених кредита, 1 кредит = 0,01 US$.