Tortoise TTS

Синтеза говораДоступно
од CommunityID модела: tortoise-tts

Multi-voice expressive TTS. Slow but high-quality with strong prosody and natural intonation. Trained for long-form narration use cases.

Цена
≈ 0,0816 US$/покретање
Унос → излаз
Текст → Аудио
Програмер
Community
Ажурирано
23. септембар 2026.
01

Плејграунд

Пробајте Tortoise TTS

Нема маске за унос

≈ 0,0816 US$/покретање

За овај модел још нема маске за унос

Његови уноси још нису документовани. Да би се избегло неуспешно покретање због погрешног уноса, овде не нудимо образац. Уместо тога, изаберите упоредив модел.

02

Examples

Real outputs from the public examples of this model on Replicate, with the prompt and settings that produced them. They were not generated live on this page.
03

О Tortoise TTS

УкраткоСтање: 23. септембар 2026.

Tortoise TTS је модел од Community из категорије Синтеза говора. На Railwail-у, Tortoise TTS кошта ≈ 0,0816 US$ по покретању.

04

Цене

Цене у америчким доларима. Употреба се наплаћује из унапред припремљених кредита.
Типично покретање (≈ 302 s на T4)0,0816 US$ по покретању
GPU време (T4)0,00027 US$ по GPU секунди
  • Наплаћује се GPU време које покретање заиста траје. Када се покретање почне, 3× типична цена се резервише са вашег салда и касније се намирава.
  • 1 кредит = 0,01 US$

Калкулатор трошкова

Калкулатор цена

s

Типично према добављачу: око 302,2 s

Укупно

8,16 US$

816 кредита

По покретању

0,0816 US$ · 8,16 кредита

Наплаћује се стварно време GPU; ово је процена.

05

API

Позови Tortoise TTS са твојим Railwail API кључем. Користи овај ID модела у захтеву:

Нема верификованог API примера

Улази овог модела још нису документовани.

06

Спецификације

ID модела
tortoise-tts
Програмер
Community
Категорија
Синтеза говора
Унос
Текст
Излаз
Аудио
Наплата
По потрошњи (токени или GPU време)
Унос у каталог ажуриран
23. септембар 2026.

Ознаке

  • tortoise
  • tts
  • expressive
  • open-source
07

Области примене

08

Често постављана питања

Шта је Tortoise TTS?

Tortoise TTS је модел од Community у категорији Синтеза говора.

Колико кошта Tortoise TTS на Railwail-у?

На Railwail-у, Tortoise TTS кошта ≈ 0,0816 US$ по покретању. Наплаћује се оно што свака захтева заиста користи. Коришћење се плаћа из унапред припремљених кредита; 1 кредит је једнак 0,01 US$.

Колико је брз Tortoise TTS?

За Tortoise TTS на Railwail-у још нема довољно измерених покретања да би се наводило време извршавања. Зависи од уноса, поставки и оптерећења код пружаоца услуге.

Да ли је Tortoise TTS бољи од AudioLDM 2?

То зависи од задатка. Tortoise TTS (Community) и AudioLDM 2 (Haohe Liu) су оба модела у категорији Синтеза говора. Страница за поређење приказује њихове цене и спецификације упоредо.

Упоредите Tortoise TTS и AudioLDM 2
09

Упоредиви модели

Сви у овој категорији

Сви модели преко једног API-ја

Један API кључ за сваки модел на Railwail. Употреба се наплаћује из унапред припремљених кредита, 1 кредит = 0,01 US$.