NVIDIA Isaac GR00T N1.5
groot-n1-5NVIDIA's earlier 3B vision-language-action model (June 2025). Its weights are licensed for non-commercial use only, so Railwail does not run or fine-tune it. Use GR00T N1.7, which is commercially licensable.
- Status
- Inte tillgÀnglig
- Inmatning â utmatning
- Text + Bild â Roboteraktioner
- Utvecklare
- Other
- Uppdaterad
- 24 september 2026
NVIDIA Isaac GR00T N1.5 Àr för nÀrvarande otillgÀnglig
Du kan fortfarande lÀsa detaljerna pÄ denna sida. VÀlj ett av de tillgÀngliga alternativen nedan för att köra en jÀmförbar modell direkt.
Nyare version tillgÀnglig: NVIDIA Isaac GR00T N1.7
Playground
NVIDIA Isaac GR00T N1.5
Forskningsmodell
NVIDIA Isaac GR00T N1.5 Àr en robotikmodell (vision-language-action) och kan inte köras via railwail API.
Om NVIDIA Isaac GR00T N1.5
NVIDIA Isaac GR00T N1.5 Àr en modell av Other i kategorin Robotik / VLA. NVIDIA Isaac GR00T N1.5 Àr för nÀrvarande inte tillgÀnglig pÄ Railwail. Nyare version: NVIDIA Isaac GR00T N1.7.
Priser
Inte tillgÀnglig för nÀrvarande. Det finns ingen pris för denna modell för nÀrvarande, sÄ den kan inte köras.
API
Inte tillgÀnglig via API:et
Robotikmodeller körs pÄ robotmaskinvara, inte via railwail-API:et.
Specifikationer
- Modell-ID
groot-n1-5- Utvecklare
- Other
- Kategori
- Robotik / VLA
- Inmatning
- Text, Bild
- Utmatning
- Roboteraktioner
- Livscykel
- Inte tillgÀnglig
- KataloginlÀgg uppdaterat
- 24 september 2026
Taggar
- nvidia
- groot
- vla
- robotics
- humanoid
- open-weights
- non-commercial
- 3b
AnvÀndningsfall
Vanliga frÄgor
Vad Àr NVIDIA Isaac GR00T N1.5?
NVIDIA Isaac GR00T N1.5 Àr en modell av Other i kategorin Robotik / VLA. Den finns i Railwail-katalogen men kan inte köras för nÀrvarande.
Vad kostar NVIDIA Isaac GR00T N1.5 pÄ Railwail?
NVIDIA Isaac GR00T N1.5 kan inte köras pÄ Railwail för nÀrvarande, sÄ det finns inget aktuellt pris. TillgÀngliga alternativ med priser visas lÀngre ned pÄ denna sida.
Hur snabb Àr NVIDIA Isaac GR00T N1.5?
Det finns Ànnu inte tillrÀckligt mÄnga uppmÀtta körningar av NVIDIA Isaac GR00T N1.5 pÄ Railwail för att ange en körningstid. Det beror pÄ inmatningen, instÀllningarna och belastningen hos leverantören.
NÀr ska jag anvÀnda NVIDIA Isaac GR00T N1.5?
NVIDIA Isaac GR00T N1.5 tillhör kategorin Robotik / VLA. Kategorisidan listar de andra modellerna av denna typ med deras priser.
Alla modeller: Robotik / VLAKan NVIDIA Isaac GR00T N1.5 bearbeta bilder?
Ja. NVIDIA Isaac GR00T N1.5 accepterar bilder som inmatning utöver text.
Kan jag anvÀnda NVIDIA Isaac GR00T N1.5 just nu?
Inte tillgÀnglig för nÀrvarande. Sidan förblir online; tillgÀngliga alternativ frÄn samma kategori visas lÀngre ned.
Alla modeller via ett API
En API-nyckel för alla modeller pÄ Railwail. AnvÀndningen debiteras frÄn förbetald kredit, 1 kredit = 0,01 US$.