Qwen2-VL 7B Instruct
qwen2-vl-7b-instruct-repAlibaba Qwen2-VL 7B served on Replicate. Open-weights vision-language model that chats about images and video, with dynamic resolution and strong OCR and document QA for its size.
- Cena
- ≈ 0,0024 $/zagon
- Vhod → Izhod
- Besedilo + Slika + Video → Besedilo
- Razvijalec
- Community
- Posodobljeno
- 23. september 2026
Igrišče
Preizkusi Qwen2-VL 7B Instruct
Vnos in rezultat
Ta zagon
približno 0,0024 $ · 0,24 kreditov
Na začetku se rezervira 0,0072 $ (0,72 kreditov); obračunava se dejanski čas GPU.
Novo tukaj?
10 brezplačnih kreditov (0,10 $) ob prijavi z Googlom
Uporabno 24 ur po prijavi, do 5 zaganom na dan in največ 2 kreditov na zagon. Druge metode prijave se začnejo brez kreditov. Dovolj za 13 zagonov tega modela.
Examples
Prompt
Describe this video in detail.
Response
The video features a monkey riding a skateboard in a park. The monkey is wearing roller skates and is seen moving forward on the skateboard, with its arms outstretched for balance. The park is filled with people sitting on benches and walking around, enjoying the sunny day. The monkey appears to be enjoying itself, and the scene is filled with a sense of fun and playfulness. The park is surrounded by trees and greenery, creating a peaceful and relaxing atmosphere. Overall, the video captures a unique and entertaining moment of a monkey enjoying a day out in the park on roller skates.
Prompt
Describe this in detail.
Response
The image shows a half of an avocado on the left side, with a pit visible inside. On the right side, there is a stylized letter "A" in a bold, uppercase font. The avocado and the letter "A" are separated by a white arrow pointing from the avocado to the letter "A," indicating a transformation or relationship between the two. The background is a light beige color.
Prompt
Describe this in detail.
Response
The image depicts a dog, specifically a Golden Retriever, enjoying a slice of watermelon. The dog is positioned on the left side of the frame, with its head lowered towards the watermelon. The watermelon is placed on a wooden table, and the dog appears to be biting into the fruit, indicating it is eating it. The background is blurred, suggesting a natural outdoor setting with greenery. The overall scene conveys a sense of relaxation and enjoyment.
O Qwen2-VL 7B Instruct
Qwen2-VL 7B Instruct je model razvijalca Community iz kategorije Multimodalno. Na Railwail stane Qwen2-VL 7B Instruct ≈ 0,0024 $ na zagon.
Cene
| Tipičen zagon (≈ 2 s na L40S) | 0,0024 $ na zagon |
|---|---|
| Čas GPU (L40S) | 0,00117 $ na sekundo GPU |
- Obračunan je čas GPU, ki ga zagon dejansko potrebuje. Ko se zagon začne, se od vašega stanja rezervira 3× tipična cena in se pozneje poravna.
- 1 kredit = 0,01 $
Kalkulator stroškov
Kalkulator cen
Tipično po ponudniku: približno 2,1 s
Skupaj
0,24 $
24 kreditov
Na zagon
0,0024 $ · 0,24 kreditov
Obračunava se dejanski čas GPU; to je ocena.
API
Ni preverjenega primera API
Javni API prosledi drugačno obliko vnosa, kot jo potrebuje ta model. Uporabite igrišče zgoraj.
Specifikacije
- ID modela
qwen2-vl-7b-instruct-rep- Razvijalec
- Community
- Kategorija
- Multimodalno
- Vhod
- Besedilo, Slika, Video
- Izhod
- Besedilo
- Obračunavanje
- Po porabi (žetoni ali čas GPU)
- Kataložni vnos posodobljen
- 23. september 2026
Vhodne parametre
Vhodi in nastavitve iz vhodne sheme modela. Primer v razdelku API prikazuje, katere od njih API sprejema.
promptObveznoQuestion about the image or video
Tip: BesediloPrivzeto: –Dovoljene vrednosti: Do 16.000 znakovimage_urlImage or video URL to analyze
Tip: BesediloPrivzeto: –Dovoljene vrednosti: –max_tokensTip: Celo številoPrivzeto:1024Dovoljene vrednosti: 1 do 4096temperatureTip: ŠteviloPrivzeto:0.7Dovoljene vrednosti: 0 do 2
Oznake
- replicate
- qwen
- alibaba
- vision-understanding
- open-weights
- ocr
Pogosta vprašanja
Kaj je Qwen2-VL 7B Instruct?
Qwen2-VL 7B Instruct je model podjetja Community iz kategorije Multimodalno.
Koliko stane Qwen2-VL 7B Instruct na Railwailu?
Na Railwail stane Qwen2-VL 7B Instruct ≈ 0,0024 $ na zagon. Zaračunano vam je tisto, kar vsaka zahteva dejansko porabi. Uporaba se plača s predplačanimi krediti; 1 kredit je enak 0,01 $.
Katere nastavitve podpira Qwen2-VL 7B Instruct?
Glede na shemo vnosa Qwen2-VL 7B Instruct pozna te parametre: prompt (Do 16.000 znakov), image_url, max_tokens (1 do 4096) in temperature (0 do 2).
Kako hiter je Qwen2-VL 7B Instruct?
Za Qwen2-VL 7B Instruct je na Railwailu še premalo izmerjenih zagonov, da bi navedli čas izvajanja. Odvisno je od vnosa, nastavitev in obremenitve pri ponudniku.
Je Qwen2-VL 7B Instruct boljši od BLIP?
To je odvisno od naloge. Qwen2-VL 7B Instruct (Community) in BLIP (Salesforce) sta oba modela iz kategorije Multimodalno. Stran za primerjavo prikazuje njune cene in specifikacije drug ob drugem.
Primerjaj Qwen2-VL 7B Instruct in BLIPAli Qwen2-VL 7B Instruct lahko obdeluje slike?
Da. Qwen2-VL 7B Instruct sprejema slike kot vhod poleg besedila.
Primerljivi modeli
Vsi v tej kategoriji- BLIPSalesforce
Salesforce BLIP. Vision-language model for image captioning and visual question answering. Given an image it writes a short natural-language caption, or answers a question about the image when one is supplied. A widely used baseline for automatic captioning.
- CLIP InterrogatorCommunity
pharmapsychotic's CLIP Interrogator. Takes an image and produces a Stable-Diffusion-style text prompt by combining BLIP captioning with CLIP to rank likely subjects, artists, mediums and styles. Commonly used to reverse-engineer a prompt from an existing picture.
- Depth Anything v2Community
Monocular depth-estimation model trained on 595k labeled and 62M unlabeled images. Strong zero-shot generalization in indoor and outdoor scenes.
Vsi modeli prek ene API
En API ključ za vsak model na Railwail. Uporaba se obračuna iz vnaprej plačanih kreditov, 1 kredit = 0,01 $.