Flux Kontext Pro

Generovanie obrázkovNovéDostupné
od Black Forest LabsID modelu: flux-kontext-pro

A state-of-the-art text-based image editing model that delivers high-quality outputs with excellent prompt following and consistent results for transforming images through natural language

Cena
0,048 USD/obrázok
Pomery strán
1:1, 16:9, 9:16, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 21:9, 9:21, 2:1, 1:2
Vstup → výstup
Text → Obrázok
Vývojár
Black Forest Labs
Aktualizované
24. septembra 2026
01

Playground

Vyskúšajte Flux Kontext Pro

Vstup a výstup

0,048 USD/obrázok
Vyskúšajte Flux Kontext Pro
Pokročilé nastavenia (1)
Výsledok
Tvoj obrázok sa objaví tu.

Tento beh

0,048 USD · 4,8 credits

Pre účty bez nákupu: behy nad 2 credits vyžadujú dobíjanie.

Nový tu?

10 bezplatných credits (0,10 USD) pri registrácii cez Google

Použiteľné 24 hodín po registrácii, až 5 behov za deň a maximálne 2 credits za beh. Ostatné spôsoby prihlásenia sa spúšťajú bez credits.

02

Examples

Real outputs from the public examples of this model on Replicate, with the prompt and settings that produced them. They were not generated live on this page.
  • Example output 1 from Flux Kontext Pro: Make this a 90s cartoonOpen full size
    InputInput

    Prompt

    Make this a 90s cartoon

    Settings

    aspect_ratio
    match_input_image
  • Example output 2 from Flux Kontext Pro: Using this style, a panda astronaut riding a unicornOpen full size
    InputInput

    Prompt

    Using this style, a panda astronaut riding a unicorn

    Settings

    aspect_ratio
    match_input_image
  • Example output 3 from Flux Kontext Pro: Using this style, a bunny, a dog and a cat are having a tea party seated around a small white tableOpen full size
    InputInput

    Prompt

    Using this style, a bunny, a dog and a cat are having a tea party seated around a small white table

    Settings

    aspect_ratio
    match_input_image
03

O Flux Kontext Pro

StručneK 24. septembra 2026

Flux Kontext Pro je model od Black Forest Labs v kategórii Generovanie obrázkov. Na Railwail stojí Flux Kontext Pro 0,048 USD za obrázok. Podporované pomery strán: 1:1, 16:9, 9:16, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 21:9, 9:21, 2:1 a 1:2.

04

Ceny

Ceny v USD. Použitie sa účtuje z predplateného kreditu.
Za obrázok0,048 USD za obrázok
  • 1 kredit = 0,01 USD

Kalkulačka nákladov

Kalkulačka cien

Celkom

4,80 USD

480 kreditov

Na spustenie

0,048 USD · 4,8 kreditov

Pevná cena za spustenie, známa pred spustením.

05

API

Zavolajte Flux Kontext Pro s vaším API kľúčom Railwail. V požiadavke použite toto ID modelu:
curl https://railwail.com/api/v1/images/generations \
  -H "Authorization: Bearer $RAILWAIL_API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "flux-kontext-pro",
    "prompt": "A lighthouse on a rocky coast at sunset, photorealistic"
  }'
Nastavte svoj kľúč ako RAILWAIL_API_KEYVytvoriť API kľúč
06

Špecifikácie

ID modelu
flux-kontext-pro
Vstup
Text
Výstup
Obrázok
Pomery strán
1:1, 16:9, 9:16, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 21:9, 9:21, 2:1, 1:2
Fakturácia
Pevná cena, známa pred spustením
Katalógová položka aktualizovaná
24. septembra 2026

Vstupné parametre

Vstupy a nastavenia zo vstupnej schémy modelu. Príklad v sekcii API ukazuje, ktoré z nich API akceptuje.

  • promptpovinné
    Typ: Text
    Predvolené: –
    Povolené hodnoty: –
  • aspectRatio
    Typ: Výber
    Predvolené: 1:1
    Povolené hodnoty: match_input_image, 1:1, 16:9, 9:16, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 21:9, 9:21, 2:1 alebo 1:2

Značky

  • replicate
  • black-forest-labs
  • text-to-image
07

Prípady použitia

08

Často kladené otázky

Čo je Flux Kontext Pro?

Flux Kontext Pro je model od Black Forest Labs v kategórii Generovanie obrázkov. Na Railwail ho môžete volať pomocou API kľúča cez Railwail API.

Koľko stojí Flux Kontext Pro na Railwail?

Na Railwail stojí Flux Kontext Pro 0,048 USD za obrázok. Cena je známa pred spustením. Použitie sa platí z predplateného kreditu; 1 kredit sa rovná 0,01 USD.

Ktoré nastavenia podporuje Flux Kontext Pro?

Podľa svojej vstupnej schémy Flux Kontext Pro pozná tieto parametre: prompt a aspectRatio (match_input_image, 1:1, 16:9, 9:16, 4:3, 3:4, 3:2, 2:3, 4:5, 5:4, 21:9, 9:21, 2:1 alebo 1:2).

Ako rýchly je Flux Kontext Pro?

Pre Flux Kontext Pro je na Railwail zatiaľ príliš málo meraných spustení na určenie doby spustenia. Závisí to od vstupu, nastavení a zaťaženia u poskytovateľa.

Je Flux Kontext Pro lepší ako FLUX 1.1 Pro?

Závisí to od úlohy. Flux Kontext Pro (Black Forest Labs) a FLUX 1.1 Pro (Black Forest Labs) sú oba modely v kategórii Generovanie obrázkov. Stránka porovnania zobrazuje ich ceny a špecifikácie vedľa seba.

Porovnať Flux Kontext Pro a FLUX 1.1 Pro

Ako používam Flux Kontext Pro cez API?

Vytvorte Railwail API kľúč a pošlite svoju požiadavku s ID modelu flux-kontext-pro. Príklady kódu pre curl, Python a JavaScript sú v časti API na tejto stránke.

09

Porovnateľné modely

Všetky v tejto kategórii

Použiť Flux Kontext Pro cez API

Jeden API kľúč pre všetky modely na Railwail. Použitie sa účtuje z predplateného kreditu, 1 kredit = 0,01 USD.