StarCoder2 7B

KódNedostupné
od BigCodeID modelu: starcoder2-7b

BigCode StarCoder2 7B code-generation model. 16k context, 600+ programming languages, strong fill-in-the-middle (FIM) performance.

Stav
Nedostupné
Kontext
16 384 tokenov
Max. výstup
8 192 tokenov
Vstup → výstup
Text → Text
Vývojár
BigCode
Aktualizované
25. júna 2026

StarCoder2 7B nie je momentálne dostupný

Momentálne nedostupné: tento model bol deaktivovaný.

Podrobnosti na tejto stránke si môžete prečítať. Vyberte si jednu z dostupných alternatív nižšie a spustite porovnateľný model hneď.

Prejsť na alternatívy
01

Porovnateľné modely

Všetky v tejto kategórii
  • Meta's 13B Code Llama tuned for instruction following. A faster mid-size option for code generation and completion, supporting infilling for inserting code at a cursor position. Served on Replicate per call.

    ≈ 0,0065 USD/spustenie

  • Meta's 34B Code Llama tuned for instruction following. A balance of size and quality for code generation, completion, and explanation, with strong coverage of Python, JavaScript, and other common languages. Runs on Replicate per call.

    ≈ 0,0408 USD/spustenie

  • Meta's largest Code Llama, a 70B Llama-2 derivative specialized for programming and tuned to follow instructions in chat form. Handles code generation, completion, and explanation across common languages. Served on Replicate as a per-call endpoint.

    ≈ 0,0504 USD/spustenie

02

Playground

Vyskúšajte StarCoder2 7B

Vstup a výstup

Momentálne nedostupné

Momentálne nedostupné: tento model bol deaktivovaný.

Playground je vypnutý. Porovnateľné modely nájdete v tej istej kategórii: Pozrieť alternatívy

Vyskúšajte StarCoder2 7B
Výsledok
Odpoveď sa objaví tu.

Tento beh

Bez ceny – momentálne nedostupné.

Nový tu?

5 bezplatných credits (0,05 USD) pri registrácii cez Google

Použiteľné 24 hodín po registrácii, až 5 behov za deň a maximálne 2 credits za beh. Ostatné spôsoby prihlásenia sa spúšťajú bez credits.

03

O StarCoder2 7B

StručneK 25. júna 2026

StarCoder2 7B je model od BigCode v kategórii Kód. StarCoder2 7B nie je v súčasnosti dostupný na Railwail. Kontextné okno obsahuje 16 384 tokenov a jedna odpoveď môže byť dlhá až 8 192 tokenov.

04

Ceny

Momentálne nedostupné: tento model bol deaktivovaný. V súčasnosti nie je cena za tento model, preto ho nie je možné spustiť.

05

API

Zavolajte StarCoder2 7B s vaším API kľúčom Railwail. V požiadavke použite toto ID modelu:

Žiadny overený príklad API

Verejné API odovzdáva iný formát vstupu, ako potrebuje tento model. Použite hraciu plochu vyššie.

06

Špecifikácie

ID modelu
starcoder2-7b
Vývojár
BigCode
Kategória
Kód
Vstup
Text
Výstup
Text
Kontextové okno
16 384 tokenov
Max. výstup
8 192 tokenov
Katalógová položka aktualizovaná
25. júna 2026

Značky

  • replicate
  • code-generation
  • bigcode
  • open-weights
  • apache-2
07

Prípady použitia

08

Často kladené otázky

Čo je StarCoder2 7B?

StarCoder2 7B je model od BigCode v kategórii Kód. Je uvedený na Railwail, ale momentálne ho nie je možné spustiť.

Koľko stojí StarCoder2 7B na Railwail?

StarCoder2 7B nie je momentálne možné spustiť na Railwail, preto nie je aktuálna cena. Dostupné alternatívy s cenami sú uvedené nižšie na tejto stránke.

Aké je kontextné okno StarCoder2 7B?

Kontextné okno StarCoder2 7B obsahuje 16 384 tokenov. Jedna odpoveď môže byť dlhá až 8 192 tokenov.

Ako rýchly je StarCoder2 7B?

Pre StarCoder2 7B je na Railwail zatiaľ príliš málo meraných spustení na určenie doby spustenia. Závisí to od vstupu, nastavení a zaťaženia u poskytovateľa.

Je StarCoder2 7B lepší ako Code Llama 13B Instruct?

Závisí to od úlohy. StarCoder2 7B (BigCode) a Code Llama 13B Instruct (Meta) sú oba modely v kategórii Kód. Stránka porovnania zobrazuje ich ceny a špecifikácie vedľa seba.

Porovnať StarCoder2 7B a Code Llama 13B Instruct

Môžem StarCoder2 7B používať práve teraz?

Momentálne nedostupné: tento model bol deaktivovaný. Stránka zostáva online; dostupné alternatívy z tej istej kategórie sú uvedené nižšie.

Všetky modely cez jedno API

Jeden API kľúč pre všetky modely na Railwail. Použitie sa účtuje z predplateného kreditu, 1 kredit = 0,01 USD.