U2Net Saliency

Attēlu ģenerēšanaNav pieejams
no CommunityModeļa ID: u2net-saliency

Salient-object detection network used for background removal and matting. Nested U-Net architecture trained on DUTS-TR for general scenes.

Statuss
Nav pieejams
Ievade → Izvade
Teksts → Attēls
Izstrādātājs
Community
Atjaunināts
2026. gada 25. jūnijs

U2Net Saliency pašlaik nav pieejams

Pašlaik nav pieejams: šis modelis ir deaktivizēts.

Jūs joprojām varat lasīt detaļas šajā lapā. Izvēlieties vienu no pieejamajām alternatīvām zemāk, lai uzreiz palaistu salīdzināmu modeli.

Uz alternatīvām
01

Salīdzināmi modeļi

Visi šajā kategorijā
  • FLUX 1.1 ProBlack Forest Labs

    Black Forest Labs' flagship text-to-image model. Faster generation than FLUX.1 Pro at higher prompt adherence, with strong photorealism and reliable spatial composition. Runs as a hosted Replicate model.

    0,048 $/attēls

  • Flux 1.1 Pro UltraBlack Forest Labs

    FLUX 1.1 Pro in ultra mode. Up to 4 megapixel images with raw mode for photorealism.

    0,072 $/attēls

  • Flux DevBlack Forest Labs

    Black Forest Labs' development model. Fast, high-quality image generation with LoRA support.

    0,0384 $/attēls

02

Spēļu laukums

Izmēģiniet U2Net Saliency

Nav ievades formas

Pašlaik nav pieejams

Pašlaik nav pieejams: šis modelis ir deaktivizēts.

Spēļu laukums ir atspējots. Salīdzināmus modeļus varat atrast vienā kategorijā: Skatīt alternatīvas

03

Par U2Net Saliency

ĪsumāUz 2026. gada 25. jūnijs

U2Net Saliency ir Community modelis kategorijā Attēlu ģenerēšana. U2Net Saliency pašlaik nav pieejams Railwail platformā.

04

Cenas

Pašlaik nav pieejams: šis modelis ir deaktivizēts. Šim modelim pašlaik nav cenas, tāpēc to nevar palaist.

05

API

Izsauciet U2Net Saliency ar savu Railwail API atslēgu. Izmantojiet šo modeļa ID pieprasījumā:

Nav pārbaudīta API piemēra

Šī modeļa ievades vēl nav dokumentētas.

06

Specifikācijas

Modeļa ID
u2net-saliency
Izstrādātājs
Community
Ievade
Teksts
Izvade
Attēls
Kataloga ieraksts atjaunināts
2026. gada 25. jūnijs

Tagi

  • replicate
  • background-removal
  • saliency
  • open-source
07

Lietošanas gadījumi

08

Bieži uzdotie jautājumi

Kas ir U2Net Saliency?

U2Net Saliency ir Community izstrādāts modelis Attēlu ģenerēšana kategorijā. Tas ir uzskaitīts Railwail katalogā, bet pašlaik to nevar palaist.

Cik maksā U2Net Saliency Railwail?

U2Net Saliency pašlaik nevar tikt palaists Railwail, tāpēc nav pašreizējās cenas. Pieejamās alternatīvas ar cenām ir norādītas tālāk šajā lapā.

Cik ātrs ir U2Net Saliency?

Railwail platformā U2Net Saliency vēl nav pietiekami daudz izmērītu izpilžu, lai norādītu izpildes laiku. Tas ir atkarīgs no ievades, iestatījumiem un sniedzēja slodzes.

Vai U2Net Saliency ir labāks par FLUX 1.1 Pro?

Tas ir atkarīgs no uzdevuma. U2Net Saliency (Community) un FLUX 1.1 Pro (Black Forest Labs) ir abi modeļi Attēlu ģenerēšana kategorijā. Salīdzināšanas lapā to cenas un specifikācijas ir parādītas blakus.

Salīdzināt U2Net Saliency un FLUX 1.1 Pro

Vai es varu izmantot U2Net Saliency tieši tagad?

Pašlaik nav pieejams: šis modelis ir deaktivizēts. Lapa paliek tiešsaistē; pieejamās alternatīvas no vienas kategorijas ir norādītas tālāk.

Visi modeļi caur vienu API

Viena API atslēga visiem Railwail modeļiem. Izmantošana tiek aprēķināta no iepriekš apmaksātiem kredītiem, 1 kredīts = 0,01 $.