Granite Code 3B

KodNije dostupno
od IBMID modela: granite-code-3b

IBM Granite 3B Code Instruct. Apache-2.0 small code-instruction model. Strong on Python, Java, JavaScript and Go for enterprise IDE integrations.

Status
Nije dostupno
Kontekst
128.000 tokena
Maks. izlaz
8.192 tokena
Ulaz → izlaz
Tekst → Tekst
Razvojni inženjer
IBM
Ažurirano
25. jun 2026.

Granite Code 3B trenutno nije dostupan

Trenutno nedostupno: ovaj model je deaktiviran.

Možeš i dalje pročitati detalje na ovoj stranici. Odaberi jednu od dostupnih alternativa ispod kako bi odmah pokrenuo usporediv model.

Idi na alternative
01

Usporedivi modeli

Svi u ovoj kategoriji
  • Meta's 13B Code Llama tuned for instruction following. A faster mid-size option for code generation and completion, supporting infilling for inserting code at a cursor position. Served on Replicate per call.

    ≈ 0,0065 US$/pokretanje

  • Meta's 34B Code Llama tuned for instruction following. A balance of size and quality for code generation, completion, and explanation, with strong coverage of Python, JavaScript, and other common languages. Runs on Replicate per call.

    ≈ 0,0408 US$/pokretanje

  • Meta's largest Code Llama, a 70B Llama-2 derivative specialized for programming and tuned to follow instructions in chat form. Handles code generation, completion, and explanation across common languages. Served on Replicate as a per-call endpoint.

    ≈ 0,0504 US$/pokretanje

02

Playground

Isprobaj Granite Code 3B

Unos i rezultat

Trenutno nije dostupno

Trenutno nedostupno: ovaj model je deaktiviran.

Playground je onemogućen. Usporedive modele možete pronaći u istoj kategoriji: Pogledaj alternative

Isprobaj Granite Code 3B
Rezultat
Odgovor se pojavljuje ovdje.

Ovaj pokus

Nema cijene – trenutno nije dostupno.

Novi si ovdje?

10 besplatnih kredita (0,10 US$) kada se registriraš s Googlom

Dostupno 24 sati nakon registracije, do 5 pokusa dnevno i najviše 2 kredita po pokusu. Ostale metode prijave počinju bez kredita.

03

O Granite Code 3B

UkratkoStanje: 25. jun 2026.

Granite Code 3B je model od IBM iz kategorije Kod. Granite Code 3B trenutno nije dostupan na Railwailu. Kontekstni prozor sadrži 128.000 tokena, a jedan odgovor može biti dugačak do 8.192 tokena.

04

Cijene

Trenutno nedostupno: ovaj model je deaktiviran. Za ovaj model trenutno nema cijene, pa se ne može pokrenuti.

05

API

Pozovi Granite Code 3B sa svojim Railwail API ključem. Koristi ovaj ID modela u zahtjevu:

Nema provjeren primjer API-ja

Javni API prosleđuje drugačiji format unosa nego što ovaj model trebuje. Koristite playground gore.

06

Specifikacije

ID modela
granite-code-3b
Razvojni inženjer
IBM
Kategorija
Kod
Ulaz
Tekst
Izlaz
Tekst
Kontekstni prozor
128.000 tokena
Maks. izlaz
8.192 tokena
Katalog ažuriran
25. jun 2026.

Oznake

  • replicate
  • code-generation
  • ibm
  • granite
  • open-weights
  • apache-2
  • small
07

Primjena

08

Često postavljana pitanja

Što je Granite Code 3B?

Granite Code 3B je model od IBM iz kategorije Kod. Naveden je na Railwailu, ali se trenutno ne može pokrenuti.

Koliko stoji Granite Code 3B na Railwailu?

Granite Code 3B se trenutno ne može pokrenuti na Railwailu, pa nema trenutne cijene. Dostupne alternative s cijenama navedene su dalje na ovoj stranici.

Koliki je kontekstni prozor od Granite Code 3B?

Kontekstni prozor od Granite Code 3B sadrži 128.000 tokena. Jedan odgovor može biti dugačak do 8.192 tokena.

Koliko je brz Granite Code 3B?

Za Granite Code 3B na Railwailu još nema dovoljno izmjerenih pokretanja da bi se navedlo vrijeme izvršavanja. Ovisi o unošenju, postavkama i opterećenju kod pružatelja.

Je li Granite Code 3B bolji od Code Llama 13B Instruct?

To ovisi o zadatku. Granite Code 3B (IBM) i Code Llama 13B Instruct (Meta) su oba modela iz kategorije Kod. Stranica za usporedbu prikazuje njihove cijene i specifikacije usporedno.

Usporedi Granite Code 3B i Code Llama 13B Instruct

Mogu li koristiti Granite Code 3B sada?

Trenutno nedostupno: ovaj model je deaktiviran. Stranica ostaje dostupna; dostupne alternative iz iste kategorije navedene su dalje.

Svi modeli preko jednog API-ja

Jedan API ključ za sve modele na Railwailu. Korištenje se naplaćuje iz unaprijed plaćenih kredita, 1 kredit = 0,01 US$.