Granite Code 3B

KodNiedostępne
od ReplicateID modelu: granite-code-3b

IBM Granite 3B Code Instruct. Apache-2.0 small code-instruction model. Strong on Python, Java, JavaScript and Go for enterprise IDE integrations.

Status
Niedostępne
Kontekst
128 000 tokenów
Maks. wyjście
8192 tokenów
Wejście → Wyjście
Tekst → Tekst
Deweloper
Replicate
Zaktualizowano
25 czerwca 2026

Granite Code 3B jest obecnie niedostępny

Obecnie niedostępne: ten model został dezaktywowany.

Możesz nadal przeczytać szczegóły na tej stronie. Wybierz jedną z dostępnych alternatyw poniżej, aby od razu uruchomić porównywalny model.

Przejdź do alternatyw
01

Porównywalne modele

Wszystkie w tej kategorii
  • Meta's 13B Code Llama tuned for instruction following. A faster mid-size option for code generation and completion, supporting infilling for inserting code at a cursor position. Served on Replicate per call.

    ≈ 0,0065 USD/uruchomienie

  • Meta's 34B Code Llama tuned for instruction following. A balance of size and quality for code generation, completion, and explanation, with strong coverage of Python, JavaScript, and other common languages. Runs on Replicate per call.

    ≈ 0,0408 USD/uruchomienie

  • Meta's largest Code Llama, a 70B Llama-2 derivative specialized for programming and tuned to follow instructions in chat form. Handles code generation, completion, and explanation across common languages. Served on Replicate as a per-call endpoint.

    ≈ 0,0504 USD/uruchomienie

02

Playground

Spróbuj Granite Code 3B

Wejście i wyjście

Niedostępny

Obecnie niedostępne: ten model został dezaktywowany.

Plac zabaw jest wyłączony. Porównywalne modele znajdziesz w tej samej kategorii: Przeglądaj alternatywy

Spróbuj Granite Code 3B
Wynik
Odpowiedź pojawi się tutaj.

To uruchomienie

Brak ceny – obecnie niedostępne.

Nowy tutaj?

5 darmowych kredytów (0,05 USD) po zarejestrowaniu się przez Google

Dostępne 24 godzin po rejestracji, do 5 uruchomień dziennie i maksymalnie 2 kredytów na uruchomienie. Inne metody logowania uruchamiają się bez kredytów.

03

O Granite Code 3B

Krótko mówiącStan na 25 czerwca 2026

Granite Code 3B to model opracowany przez Replicate w kategorii Kod. Granite Code 3B nie jest obecnie dostępny w serwisie Railwail. Okno kontekstu zawiera 128 000 tokenów, a jedna odpowiedź może mieć do 8192 tokenów.

04

Ceny

Obecnie niedostępne: ten model został dezaktywowany. Dla tego modelu nie ma ceny w tej chwili, dlatego nie można go uruchomić.

05

API

Wywołaj Granite Code 3B za pomocą klucza API Railwail. Użyj tego ID modelu w żądaniu:

Brak zweryfikowanego przykładu API

Publiczny API przekazuje inny format wejściowy niż wymaga ten model. Użyj placu zabaw powyżej.

06

Specyfikacje

ID modelu
granite-code-3b
Deweloper
Replicate
Kategoria
Kod
Wejście
Tekst
Wyjście
Tekst
Okno kontekstu
128 000 tokenów
Maks. wyjście
8192 tokenów
Wpis w katalogu zaktualizowany
25 czerwca 2026

Tagi

  • replicate
  • code-generation
  • ibm
  • granite
  • open-weights
  • apache-2
  • small
07

Przypadki użycia

08

Często zadawane pytania

Co to jest Granite Code 3B?

Granite Code 3B to model opracowany przez Replicate w kategorii Kod. Jest wymieniony w katalogu Railwail, ale nie może być uruchomiony w tej chwili.

Ile kosztuje Granite Code 3B w serwisie Railwail?

Granite Code 3B nie może być uruchomiony w serwisie Railwail w tej chwili, dlatego nie ma aktualnej ceny. Dostępne alternatywy z cenami są wymienione poniżej na tej stronie.

Jakie jest okno kontekstu Granite Code 3B?

Okno kontekstu Granite Code 3B zawiera 128 000 tokenów. Jedna odpowiedź może mieć do 8192 tokenów.

Jak szybki jest Granite Code 3B?

Dla Granite Code 3B jest jeszcze zbyt mało zmierzonych przebiegów w serwisie Railwail, aby podać czas przebiegu. Zależy to od wejścia, ustawień i obciążenia u dostawcy.

Czy Granite Code 3B jest lepszy niż Code Llama 13B Instruct?

To zależy od zadania. Granite Code 3B (Replicate) i Code Llama 13B Instruct (Meta) to oba modele z kategorii Kod. Strona porównania pokazuje ich ceny i specyfikacje obok siebie.

Porównaj Granite Code 3B i Code Llama 13B Instruct

Czy mogę używać Granite Code 3B teraz?

Obecnie niedostępne: ten model został dezaktywowany. Strona pozostaje online; dostępne alternatywy z tej samej kategorii są wymienione poniżej.

Wszystkie modele przez jedno API

Jeden klucz API dla każdego modelu na Railwail. Opłaty pobierane są z przedpłaconych kredytów, 1 kredyt = 0,01 USD.